2733
2739
عنوان

دوستان همه کسایی که ازدواج کردن مثل من تنهان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن ببریش بیرون خودت اماده شو وبگو پاشو بریم الان باورکن همش از تحت فشار بودنه اما تو نزار اینجور ...

نه نداره اونم. اصلا میلی نداره . بااینکه بچه شب میخابه واذیت نمیکنه ولی اصلاطرفم نمیاد . 😔 ازاینکه کسی توزندگیش نیست مطمئنم . 

ببین مردا غرورشون خیلی مهمه که حفظ بشه،اینکه میگی تو ک پول نداری اخلاق درست نداری لهش میکنی با اینکا ...

چرا افاقا داد میزنیم . هم من هم اون. وقتی میبینم اونجوری میکنه . یعنی میشه این رابطه   درست شه؟

2731
یه مدت موقع ناراحتیش ودعواش تو حرفاش وشوخی بگیر وباخنده جوابش بده  رابطه جنسیتو زیاد کن وخودتم ...

نه حتی یه موتورم نداریم . آخه بابچه باموتور مگه میشه رفت بیرون؟ خیلی بدبختیم . 

اخه تاکی شوخی بگیرم من دلم میخاد اونم به احساسات من احترام بذاره . 

درست میشه ایشالله باید خودت تلاش کنی رابطتو درستش کن اگر اینجور پیش بره خدایی نکرده بدتر هم میشه&nbs ...

احساس میکنم بدترم میشه .من خیلی تلاش میکنم . ولی اون علاقه ای به درست شدن نداره . بهش میگم توروخدا زندگیمونو خراب نکن 

عزیزم چاره ای نیست یوقتایی باید کوتاه تومد دیگه بخاطرزندگیت تو انجام بده ایشونم کوتاه میان 

اره الان تنها کاریه که میتونم بکنم . بخاطردخترم .فقط بخاطردخترم . ولی میگم درآینده روابطمون اینطوری باشه اونم میفهمه و اذیت میشه 

اخی عزیزم..... منم از شوهر شانس نیاوردم ... انشاا... خدا خودش کمکت کنه .. خودت اسباب خوشحالیتو فراهم کن .. منم دیگه دور شوهرمو خط کشیدم. با دوستات و خونوادت خوش بگذرون

کاش دلها در چهره ها بود ...
2738
چرا افاقا داد میزنیم . هم من هم اون. وقتی میبینم اونجوری میکنه . یعنی میشه این رابطه   درست شه؟

بله چرا که ن،ارتباطتون رو باخدا بیشتر و بهتر کنید جایی شنیدم از یه کارشناس دینی که مطمئن باشید این همسری که دارید خدا خواسته و هیچکس برای شما بهتراز اون نمیشه.ینی همین همسرت بهترین کسیه که برای شماست نمیدونم چطور بگم.

مدارا کنید احترام بزارید به خودتون چه توی جمع چه توی خونه باهم،هوای همدیگرو داشته باشید کلی رابطتون بهتر میشه ان شاءالله

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

از همین الان تصمیم بگیرید که دیگه تن صدات نره بالا ،یه زن اکثر موقع ها باید تن صداش آروم باشه تا مرد باصداش آزامش پیدا کنه.

آرامش و یاد خدا ان شاءالله تو خونتون موج بزنه و روز به روز عشق ورزیتون بهم زیاد شه و این عشو منتقل کنید به دخترتون.التماس دعا دارم برای اینکه صاحب فرزند سالم و صالح بشم یه صلوات میفرستی؟

خوش بحالت ک یه نی نی ناز داری قدرشو بدون😊❤

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
تو دخترتو داری ابجی گلم ی موجود نازه کوچولو ک با وجودش ب زندگیت رنگ میده اما من همونم ندارم مجبورم ب ...

خب واسه چی موندی ؟ بچه آدم رو پایبند میکنه تو که بچه نداری خودتو خلاص کن که بهتر که نمیشه هیچ بدتر هم خواهد شد 

نه ازاول خیلی خوب بود اصلا اینجوری نبود . بااینکه به دعا و این چیزا اعتقا ندارم ولی انقد عوض شده باخ ...

نذار کسی بگه خوشبحالت همین خوشبحالت گند میزنه به همه چیز ....منم یه دوره شوهرم وحشتناک شد خیلی بد ....گفتن دعا زده شده واسش و واقعا من رسما همه اون علائم رو میدیدم ....از مردم حسود بعید نیست والا

خب واسه چی موندی ؟ بچه آدم رو پایبند میکنه تو که بچه نداری خودتو خلاص کن که بهتر که نمیشه هیچ بدتر ه ...

شوهرم ک خداروشکر مشکلی نداره مشکل تو همه زندگیا هست باید تحمل داشت ولی جوری نیس ک بخواد اذیتم کنه ی کار دیگه من فقط خواستم ب استاتر دلداری بدم ک دخترش خودش ی دلخوشیه

خواهش میکنم ازت جلو بچه خودتو کنترل کن بذار بچت سالم بزرگ بشه نه با روح و روان تخریب ‌....

بچه رو بذار خونه مادرت بعد هر چی میخوای خودتو خالی کن 

2706