2737
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته بچها😔

163 بازدید | 17 پست

بچها الان چن ساله ک همش شوهرمو واس تولدش سوپرایز میکنم و کم نمیزارم الان دوساله هیچکاری برام نمیکنه چنوقت پیش تولد مادرش بوده واسش کاادو جشن گرفتن و ماهم گرفتیم ولی شوهرم اصلا بروم نیاورده امشب هم تولد خواهرشه ک خانواده شوهرش براش گرفتن😔😭ولی من چی اصلا هیچی دلم واس خودم سوخت.البته شوخهرم خیلی زن و بچه دوسه نمیدونم چرا واس تولدم بیخیاله😢

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خب عزیزم اشکال نداره اقایون اکثرا اینطوری ان تو خودت تیپ بزن ارایش کن لباسای خوشگل بپوش و شب ک اومد بگو تولدمه هروقتم باهاش رفتی بیرون ی چیزی بخر وخودت هرچی لازم داشتی بعدش بزارش پای کادوی تولدت 

2728
2738
خوب باید اعتراض کنی بفهمه ناراحت میشی نسبت به تولد حساسی نگی چیزی اون ازکجا بفهمه ناراحتی

اخه اینا چیزا طرف مقابل باید خودش بخواد نه اینکعه زورش کنم.لعنت به این زندگی ک یذره عدالت ندیدم😭

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

ببین عزیزم مردها خیلی تو این مسایل زمینه و سوادی ندارن . بهتر خودت غیر مستقیم ازشش بخوای مثلا وقتی تولد خواهر شوهری یا هر ششخصی دیگه ای هست با زیون شیرین خودت بگی وای ........... عزیزم اینقدر دلم میخواد شما هم واسه تولدم اینجور سوپرایزم کنی! یا مثلا وای من چقدر ابنجور سوپرایزها رو دوست دارم . و ..........

امروز

پس تا شب صبرکن.منم مثل شما بودمنصف روز که میگذشت همش نق میزدم تا بعدازظهر که طاقت نمیاوردمم بهش میگفتم.یه بار اقام گفت تا شب صبر کن شاید میخواستم سوپرایزت کنم

اخه اینا چیزا طرف مقابل باید خودش بخواد نه اینکعه زورش کنم.لعنت به این زندگی ک یذره عدالت ندیدم😭

بحث زور نیست ببین تا صدای ناله هات درنیاد کسی نمیدونه کجات درد میکنه

بهش بگو ببین عزیزه من برای من روز تولدم خیلی مهمه میشه علت اینکه براش ارزش قایل نیستی چیه همین!

ببین چی میگههههههههههههه

اون نگرفته دیده  هیچی نگفتی ازخدا خواسته بیخیالش شده

2706