2737
2739
عنوان

اس اشتباهی

299 بازدید | 25 پست

بیاین  بگین واسه کی پیام اشتباهی +۱۸ فرستادین 😉😆تو تل یا اس یا هرجا.  عکس العمل طرف و خودتون چی بوده

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوسال پیش محرم رفتم بیرون ی جا واستادم ک پیش دوست پسرم باشم 

بعد داداشش با اخم ب همه نگاه میکرد انگار سگ بود😒

منم داشتم واسه دوستم تعریف میکردم

گفتم انگار خر حسین و دزدیده بودن با اخم ب همه نگاه میکرد دیدم جواب اومد عادتشه😦

نگاه کردم دیدح وااای واسه دوس پسرم فرستادم

گوشی و پرت کردم بالا پایین میپریدم و جیغ میزدم😂😂😂😂

ای کاش میشد مرد بدون انکه مادر بفهمد........ 

من واسه شوهرم خاستم بفرستم قبلا هم تل نمیشد پیامو حذف کنی.  واسه خاهر زاده شوهرم که پسره فرستادم وای چقد خجالت کشیدم ، یا بارم تو گروه بودیم دستم خورد یه استیکر افتضاح 🤐🤐😥 لفت دادم ولی دیگه کاریش نمیشد کرد

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
من میخاسم بگم ... ب کی بگم؟گفتم ب کی بدم😂فرستادم برا اصل کاری شوهرم😂

واای 😁😁😁😂 چی گفتتت

2740
[QUOTE=69178180]واای 😁😁😁😂 چی  گفت مگه صدبار نگفتم تو این جور مسائل باهام شوخی نکن😅😅

😁😁😁

ی بار پسرعموم اشتباهیی تو گروه فامیلی فیلم گذاشت !!!! سریعا گروه رو پاک کرد.غافل از اینکه همممه دید ...

اینجور مواقع همه انلاینن متاسفانه.  من استیکر افتضاح فرستادم لفت دادم مدیر گروهم گروهو پاک کرد ولی ابرو شرفم رفت 😂😂 دیگه بعد اون استیکر بد نگرفتم

يه بار با يكي دعوام شده بود تو تگلرام😂 دشاتم پياماشو برا دوستم ميفرستادم كه اينارو گفت چي بنويسم براش😂 اشتباهي فروارد كردم به خود طرف😂😂 اونم فهميد 

خدا شكرت🙏🏻 

من دانشجو بودم دوستم برام یه اس فرستاده بود صبح جمعه ایرانیا،فقط همین بعدفرداش من برایکی ازاستادای مرد مجرد دانشگاه پیام دادم ادرس یه سایت رااشتباهی پیام دوستمم فرستادم بعد گفتم اشکال نداره،چندروز بعدش باهاش کلاس داشتیم،کثافت صدام کرد،گفت،یکدفعه رفتی سر اصل مطلب منم نفهمیدم یعنی چی بعد به دوستم گفتم گفت خاک برسرت عکسم داشته گوشیت باز نکرده،روی گوشی دوستم دیدم یه بند و از شورت وسوتین هم زیر متن بود.به فنا رفتم

يه بار با يكي دعوام شده بود تو تگلرام😂 دشاتم پياماشو برا دوستم ميفرستادم كه اينارو گفت چي بنويسم بر ...

😁😁😁 منم واسم پیش اومده خیلی حس بدیه

2706