2733
2739
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

229762 بازدید | 1361 پست

سلام 

خیلی حالم بده 

من ازدواج دوممه با یه دختر هفت سالع 

تازه چن ماهه نامزد کردم 

نامزدم خیلی خیلی خوبه مهربونع عاشق دخترمع وضع مالیش خوبه برام هیجی کم نزاشته 

تازه عقدم نکردیم 

بنابع دلایلی فعلا صیغه ایم قرارمون برای عقد و جشن اخر همین ماه بود 

هستین بقیه شو بگم

شوهرت هم بچه داره ؟ قبلاً ازدواج کرده ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه نیستیم نگو

🤣🤣

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2740

نامزدم بهش خیلی اعتماد داشتم بیشتر از چشام 

برام از عشق و محبت کم نزاشته تو این چن ماه 

خیلی دوسم داره راهش دوره هفته ای دوروز میاد 

تو اون دوروز تمایلی ب رابطع ندارع کلا ده روزم کنار هم بودیم 

باز تا من نخوام اصن بفکر رابطه نبوده 

خسته شدم چقد دیر تایپ میکنی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706