2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230610 بازدید | 1362 پست
اصن تمایلی ب رابطه نداره  همه جوره امتحانش کردم فقط وقتی خودم خواستم اونم ب اجبار انجام داده

بنظرم احتمالا مشکل جنسی داشته باشه از این موضوع کاملا مطمئن شو بعد ازدواج کن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم تا قبل از اینکه عقد کنید که کاره خوبی می‌کنه رابطه نداره

نه خب وقتی هست شبا کنارهم میخوابیم 

ما زن و شوهر هستیم فقط مراسم عقد نگرفتیم 

چرا باید ب من دست نزنه اما صب تاشب فیلم ...ببینه و خود ارض کنه

قوی باش عزیزم بخاطر دخترت آخه ازدواج میکردی بعد میفهمیدی که خیلی بدتر میشد

حس خیلی بدی دارم نسبت بهش 

نمیتونم دیگع اعتمادی و ک داشتم و بدست بیارم 

مه میشه یک مرد ب زنش دست نزنه اما داخل گوشیش پر از فیلم بد باشه 

همش میگم نکنه خیانت میکنه 

ک من بی خبرم نکنه خیانت میکنه ک ب من نزدیک نمیشه 

😔

بهم گفت هیجوقت دیگع نمیام سراغت ب خانوادمم میگم توام ب خونوادت بگو 

منو تو کنار هم ارامش نداریم 

دلم میخواد تموم بشه 

اما بدترین ضربه روحی و ب خودم میزنم😔

حس خیلی بدی دارم نسبت بهش  نمیتونم دیگع اعتمادی و ک داشتم و بدست بیارم  مه میشه یک مرد ب ...

عزیزم یکم آروم باش

تو دعوا که حلوا خیرات نمیکنن..

هم شما حرفایی زدی که اون الان ناراحته هم اون چیزایی گفته که شمارو ناراحت کرده

بزار زمان بگذره.. من دلم روشنه که با یه شاخه گل و هدیه کوچیک میاد از دلت در میاره

بالاخره خودشم میدونه که مقصره

ولی توام تو این مدت فکراتو بکن.. نزار احساسات برات تصمیم بگیرن

عزیزم یکم آروم باش تو دعوا که حلوا خیرات نمیکنن.. هم شما حرفایی زدی که اون الان ناراحته هم اون چیز ...

من اعتمادمو بهش از دست دادم خیلی فکرای بدی میکنم 

یواشکی فیسبوک نصب کرده بود احساس میکنم خیانت کرده چقد بهش اعتماد داشتم من خیلی ادم ساده ای هستن بخدا😔

شب و تاصب نخوابیدم 

و ایشونم بهم محل نزاشت و صب پاشد رفت 

من اعتمادمو بهش از دست دادم خیلی فکرای بدی میکنم  یواشکی فیسبوک نصب کرده بود احساس میکنم خیانت ...

عزیزم فقط میتونم بگم خیلی راجبش فک کن و زود تصمیم نگیر

وقتی آروم شدین برین کافه ای جایی بشینین خوب راجب این مسائل صحبت کنید

و منطقی فکر کن همین

عزیزم فقط میتونم بگم خیلی راجبش فک کن و زود تصمیم نگیر وقتی آروم شدین برین کافه ای جایی بشینین خوب ...

مرسی عزیزم ک نشستی پای حرفام 

برام دعاکن ب ارامش برسم 

منو دخترم خیلی سختی کشیدیم هردومون تنهاییم 

مرسی عزیزم ک نشستی پای حرفام  برام دعاکن ب ارامش برسم  منو دخترم خیلی سختی کشیدیم هردومو ...

فداتشمم برات دعا میکنم

پشت و پناه دخترت باش

بزار قوی بار بیاد

موفق باشی عزیزم.. خبرشو بم بده بعدا

شنیدم بعضی از آقایون که مشکل جنسی دارن این فیلما رو میبینن که براشون مثل یک محرک عمل  کنه تا شاید یکم کمکشون کنه بتونن با خانمشون رابطه داشته باشن.البته بماند که بسیار کار اشتباهیه ولی ممکنه نامزدتون همین مشکل رو داشته باشه.همیشه اینکار به معنی خودارضایی نیست.

2706