2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230626 بازدید | 1362 پست

نامزدت مجرده بچه نداره؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل 

دیدم وای خدای من 

چقد در روز ب فیلم های زشت نگاه کرده 

حتی دیروز ک میومد پیشم قبلش نگاه کرده بود 

تاریخ تمامشو نگاه کردم 

هرروز این کارو میکرده 

خیلی حالم بد شد باهم دعوامون شد پاشد رفت گفت تو مریضی شکاکی 

خیلی حالم بده 😔

نگاه ب دخترم میکنم عذاب میکشم 

موندم چیکار کنم 

چرا باید با وجود من این کارو بکنه

وقتی عقد نیستید چه رابطه ای میخواد

ماصیغه ایم باهم رفتامد داریم میخواستیم عقد کنیم از اشناهامون فوت کردن تا ب الان صبر کردیم 

اما پدرو مادرامون گفتن باید عقد کنین قرار عقدمون این ماهه

دیشب گوشیش دستم بود با اجازه خودش رفتم سرچ گوگل  دیدم وای خدای من  چقد در روز ب فیلم های ...

اوه اوه بد شد

تو رابطه تاالان داشتی مشکل نداشته؟

مردا متاسفانه نگاه میکنن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
این موضوع چیزی نیس که بزرگش کنی چون اکثرن این چیزا رو نگاه میکنن

اخه هیج تمایلی ب رتبطه با من نداره اصن سمتم نیماد 

فک میکردم سرد مزاجع فک میکردم کلا ب رابطه فکر نمیکنه و تو این وادی ها نیس 

شوک بزرگی بهم وارد شد 

اوه اوه بد شد تو رابطه تاالان داشتی مشکل نداشته؟ مردا متاسفانه نگاه میکنن

اصن تمایلی ب رابطه نداره 

همه جوره امتحانش کردم فقط وقتی خودم خواستم اونم ب اجبار انجام داده

2706