2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230613 بازدید | 1362 پست
شما جای من بودین چه تصمیمی میگرفتین باتوجه ب اینکه خیلی دوسش دارین و سرشار از عشق و محبتش هستین

اینم بگم بهت و خواهش میکنم جدددی بگیر همینقدر با تشدید نوشتم که دقت کنی 

حتما حتما حتما با نامزد سابق اون آقا صحبت کن و دلیل جداییشون رو بپرس همینطور از چند نفر آشنا بپرس

من این کارو در مورد زندگی اولم نکردم 

اونم بهم گفت دختره خیانت کرده مچشو گرفتم تو خونه

حتی مادرش هم همینو گفت اعتماد کردم تحقیق نکردم چون دوسش داشتم 

اما همین تهمت رو به خودم هم زدن 

پس خواهشا حرفمو جدی بگیر 

شاید اون خانم بخاطر همین مسایل یا چیزای بیشتری که تو هنوز نمیدونی جدا شده

عزیزم یه چیزی رو خواهرانه بهت میگم من تجربه دوتا زندگی مشترک رو دارم  یکی تو مرکز استان خانوا ...

چقد بد متاسفم شدم برا همچین تجربه ای ک داشتین 

عزیز  دلم تاپیک جدیدم رو‌خوندین 

شرط نامزدم رو؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانم چرا شلوعش کردی الکی ؟؟؟  من بهتون میگم که ۹۰ درصد اقایون میبینن ،چه مجرد چه متاهل  ...

شما واسه خودت میگی وگر نه نع سوادش رو داری نه عقلش رو اصلن اینجوری نیست شما این آمار از کجا آوردی نمیدونم والا

اگه برگه سرونشتت رو خدا امضا کرده باشه پس ایمان داشته باش بالاخره از یه جاییش خوب میشه😍🤲🏻
این یه فرضیه هست که شما داری.. ممکن هست مشکل سرمزاجیش از خیلی چیزهای دیگه نشات گرفته باشه. و لزوما ا ...

این فرضیه نیست عزیزم. من در این مورد تحقیقات کامل دارم و تمام نشانه ها رو میدونم. لطفا استارتر رو راهنمایی غلط نکنین.

من خلاف حرف شما رو دیدم و اینجا هم متاسفانه بعضی از کاربرا همین مشکل رو عنوان کردن.در هر صورت اینکار ...

این حرف من نیست. یک بیماریه و روانشناسان بزرگ دنیا ازش مطلع هستن و بدترین مخرب زندگی زناشویی نام گرفته. من رو هوا حرف نمیزنم که شما خلاف این رو دیده باشی. من این مشکل رو توی زندگیم داشتم و کاملا در موردش آگاهم. چون مطالعه مفصل در موردش کردم.

ربطی به فیلم نداره اون اقا کلا به این خانوم کشش نداره  اکثر مردا همین فیلمارو نگاه میکنن و امون ...

بله درسته. کسایی که این فیلمها رو میبینن وقتی هنوز باهات رابطه شروع نکردن تمام ذهنشون اینه که باهات در مورد مسایل جنسی حرف بزنن. به طوری که خیلی زننده به نظر میرسهو تو فکر میکنی چقدر هات هستن. و تمام اشتیاقشون تو دو سه مرتبه اول که میخوان امتحان کنن نابود میشه ، چون میبینن بهشون کیف نمیده. 

اعتیاد به این فیلم یعنی اینکه مدت طولانی با این فیلمها زندگی کردن و خود . ا.ر. ضایی کردن. و معتاد شدن.

در ضمن بگم این نظر من نیست که بگید این نظر شماست و اشتباهه. این یه مشکل اساسی در زندگی زناشویی کسایی هست که اعتیاد به دیدن دادن. نظر من نیست. نظر روانشناسان بزرگ دنیاست. بگذریم که چون من خودم و یکی دیگه از دوستام این مشکل رو داشتیم خب تحقیقات جامع در موردش داشتم.

این فرضیه نیست عزیزم. من در این مورد تحقیقات کامل دارم و تمام نشانه ها رو میدونم. لطفا استارتر رو را ...

همچنین شما. لطفا غلط راهنمایی نکنید.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
همچنین شما. لطفا غلط راهنمایی نکنید.

من غلط راهنمایی نکردم. من ت18 سال با این بیماری زندگی کردم. اگر کسی بتونه راهنمایی درست کنه منم چون علایم رو مو به مو میشناسم و توی تمام این سالها تحقیقات کامل در موردش کردم.

دیدی که بدون هیچ وابستگی ای اسی رو ول کرد و رفت.  چون معتاد پ هست و زن لازم نداره.