2733
2734
عنوان

اس اشتباهی

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 25 پست
من دانشجو بودم دوستم برام یه اس فرستاده بود صبح جمعه ایرانیا،فقط همین بعدفرداش من برایکی ازاستادای م ...

اوه اوه 😁

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
ی بار پسرعموم اشتباهیی تو گروه فامیلی فیلم گذاشت !!!! سریعا گروه رو پاک کرد.غافل از اینکه همممه دید ...

اشی مشی جون اسم خودت چیه چند سالته

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا  ۲۲ گلم

اوکی خوشبختم ، منم شیوا

2731
فدات عزیزم چه اسم خوشملییییی    

مررسی عشقم چشمات خوشمل میبینه 😉😍😘  انشالله خدا عشقتو کمک کنه زود برین سر زندگیتون

مررسی عشقم چشمات خوشمل میبینه 😉😍😘   انشالله خدا عشقتو کمک کنه زود برین سر زندگیتون

ممنون از دعای خوبت

ایشالا 

خداجونم لطفا به عشقم کمک کن تا سال دیگه ماهم عروسی کنیم   (بعد۲سال و نیم)

من تو گروه خانوادمون چندتا جک +18 فرستادم😂😂😂 زنگ زدم به همه خواهرا و زن داداشام ک گوشی شوهراشون رو بگیرن پاک کنن😂😂 هیچوقت استرسشو یادم نمیره

یک روز آخرین کسی که تو را می‌شناخت خواهد مرد و خاطره ی تو فراموش خواهد شد..
2740
من تو گروه خانوادمون چندتا جک +18 فرستادم😂😂😂 زنگ زدم به همه خواهرا و زن داداشام ک گوشی شوهراشون ر ...

😁😁😁کار خوبی کردی ، خدا رو شکر الان میشه سزیع حذف کرد واسه همه

😁😁😁کار خوبی کردی ، خدا رو شکر الان میشه سزیع حذف کرد واسه همه

آره الان خیلی خوبه.  من خودم از اونام ک همیشه گوشی تو دستمه نوتیف ک میاد سریع میبینم. پسرعمم همیشه میگه این قابلیت حذف پیام واسه تو اثر نداره😄😄

یک روز آخرین کسی که تو را می‌شناخت خواهد مرد و خاطره ی تو فراموش خواهد شد..
آره الان خیلی خوبه.  من خودم از اونام ک همیشه گوشی تو دستمه نوتیف ک میاد سریع میبینم. پسرعمم هم ...

😂😂😂دقیقا منم