2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم استفاده کردم مشکلم میکروآدنوم هیبوفیز بود(تومور خوش خیم هیبوفیز)

سلام حالتون خوبه ؟ من بعد از انجام دوبار ازمايش پرولاكتين و يه ام ار اى دكتر بهم گفت توده غده هيپوفيز دارى برو پيش جراح مغز و اعصاب ، دكتر مغز و اعصاب اين دارو رو بهم داد گفت ٣ ماه استفاده كن انشالله خوب ميشى با دارو و عمل نميخواد . 

مشكل شما هم مثل من بود ؟ شما هم تومور داشتين ? 

عوارض قرصش چيه ؟ 

عوارض قرصه چيه ؟ و تا چقدر وقت عوارض داره ؟ من بايد فعلاً ٣ ماه ، هفته اى دوبار، هر بار يه نصف قرص مصرف كنم ، گفته كه توده غده هيپوفيز دارى . 

انشالله با دارو بر طرف ميشه ، 

بعدش پرولاكتين نرمال ميشه ؟ يعنى ميشه بچه دار شد ؟ 

2731
عوارض قرصه چيه ؟ و تا چقدر وقت عوارض داره ؟ من بايد فعلاً ٣ ماه ، هفته اى دوبار، هر بار يه نصف قرص م ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1782514/فقط-منتظر-های-نی-نی-بیاااان?page=1

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
سلام حالتون خوبه ؟ من بعد از انجام دوبار ازمايش پرولاكتين و يه ام ار اى دكتر بهم گفت توده غده هيپوفي ...

سلام عزیزم ، منم دقیقا مشکل شما رو دارم داروهامم منظم نخوردم تقریبا ده ساله درست حسابی درمان نکردم ممکنه عمل کنم،شما درمان شدین؟