2737
2734

بچه ها تصمیم گرفتم تقریبا کل ایران و یا بیشتر جاهاشو دور بزنم. البته بیشتر جاها ر رفتم ولی هرشهری که رفتم شهرای اصلی رو دیدم یا جاهای معروفشو دیدم. میخوام حتی شهرای کوچیک و روستاهارو هم بشناسم. شهرایی که خودم رفتم گرگان، گلستان، کرمان، کردستان، اردبیل، تبریز، بندرعباس، قشم فقط یه شب بازارشو رفتم، اصفهان،شیراز،یزد،بافق، کاشان، غار نخجیر، نراق، مشهد، نیشابور، .... فعلا این جاها یادمه. بچه ها اصن هرجایی که فقط منظره های دیدنی هم بود بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاهای دیدنی نزدیک خونه امون فعلا ارامگاه بوعلی تو شهر همدان سر خیابونمون ارامگاس

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2728

من خودم مازندرانیم. عکس و جاهای دیدنی که خودمو رفتم هم میزارم. 

یه جا تنگه واشی هست که یه تنگه فوق العاده دیدنی که وسطش یه کتیبه از دوره ساسانی فکر کنم هست. وسط تنگه یه چشمه هست شما بین تنگه که راه میرید پاهاتون تو آبه البته اونقدر عمیق عم نیست نهایتا تا زانو خیس شید. اونوقت هم که رفتیم بچه های کوچیکم بردیم ینی از این جهت هم خیلی سختتون نمیتونه باشه. ولی خیلی قشنگه. عکسشو ندارم. ولی جایی هست که اگه تو اینترنت سرچ کنید حتما عکساش میاد

چشمه خوانسار.ابیانه.گلستان کوه.باغ بهادران.اصفهان فعلا بنظرم اومد

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

من فقط حرم امام رضا رفتم و حضرت معصومه رفتم 

و سه سال پیش رفتم همدان روستای علیصدر غار علیصدر رو دیدم و گنجنامه رفتم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740

چابهار هم برو

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

مشهد چالیدره جاغرق  .  نیشابور دهکده چوبی دوست داشتم خیام و عطار  و روستاهای اطرافش که اسمشو یادم نمیاد

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
چشمه خوانسار.ابیانه.گلستان کوه.باغ بهادران.اصفهان فعلا بنظرم اومد

چشمه خوانسار کجاست؟ ابیانه رو رفتم کندوان هم خیلی خوبه تقریبا عین نه تو مایه های ابیانه هست ولی ابیانه خونه ساخته هست ولی کندوان، کوه رو کنده بودن خونه درست کرده بودن

چشمه خوانسار کجاست؟ ابیانه رو رفتم کندوان هم خیلی خوبه تقریبا عین نه تو مایه های ابیانه هست ولی ابیا ...

همه این هایی که اسم بردم اصفهان هست جی پی اس دقیق براتون میاره.ابشار سمیرم.هم قشنگه

من فقط حرم امام رضا رفتم و حضرت معصومه رفتم  و سه سال پیش رفتم همدان روستای علیصدر غار علیصدر ...

این جاها رو هم رفتم، به خصوص کنار آبشار گنج نامه یه نونای کماجی میفروختن عاااالی بودد

2706