2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

کلونوسکوپی روز قبلش سخته 

روز قبلش هی باید مایعات بخوری... من که دیگه راه نداشتم.  

کلی پودر میدن با آب قاطی کنی. بخوری. 

باید روده کاملا پاک پاک باشه. تمیز تمیز. خالی خالی. 

اگر یکبار دیگه بخوام کلونوسکوپی کنم. به دکتر میگم  میشه شیاف یا داروی راحت تری باشه. 

چقدر آب بخوریم.  چهار تا بطری آب معدنی گرفته بودم.  

نمیتونستم بخورم. 

کلونوسکوپی روز قبلش سخته  روز قبلش هی با ید مایعات بخوری... من که دیگه راه نداشتم.   کل ...

وای چقد بد من از خودش استرس دارم چه برسه به روزای قبلش اصلا اینهمه آب نمیتونم بخورم میارم بالا که شما مشکلتون چی بود

وای چقد بد من از خودش استرس دارم چه برسه به روزای قبلش اصلا اینهمه آب نمیتونم بخورم میارم بالا که شم ...

به دکتر بگو ...  داروی دیگه بده. 

من تا بیست تا لیوان آب خوردم. دیگه نتونستم. 

روز کلونوسکوپی خیلی خوبه. 

سالن بزرگ بود. کلی بیمار. یکی یکی میرفتیم داخل و چند تا دکتر...  باحال بود... 

یک شلوار میدن بپوشی بعد موقع عمل خشتکش را پاره می‌کنند.  

ترس هم نداره سریع تموم میشه. 

بعد مرخص میشی. . 

وای چقد بد من از خودش استرس دارم چه برسه به روزای قبلش اصلا اینهمه آب نمیتونم بخورم میارم بالا که شم ...

من معده درد و شکم درد داشتم. 

نمیدونم چرا

یک دفعه شد. 

آندوسکوپی کردم. و کلونوسکوپی.

کلی داروی معده هم خوردم. 

تابستون گذشته کرونا گرفته بودم. بعد  آخر پاییز معده درد داشتم. شکم درد نمیدونم به خاطر ویروس بود یا واکسن. 

از ویروس بوده ... توی شکم مونده بوده... 

چه دوران سختی بود. 

الان هم فعلا سنگ کلیه دارم. باید برم دکتر. ارولوژی 

همش با خودم میگم از عوارض این واکسن هاست یا ویروس ها.... 

کلا یک آدمیم که فوتم کنن سرما میخورم. 

هوا تهران آلوده که هست کلی سرفه میکنم! 

خدا به خیر کنه.

من معده درد و شکم درد داشتم.  نمیدونم چرا یک دفعه شد.  آندوسکوپی کردم. و کلونوسکوپی. ک ...

خداروشکر مشکل خاصی نداشتین من التهاب و زخم روده دارم خیلی دارم اذیت میشم دارو هم میخورم اما فایده نداره باید کلونو بدم ببینم دقیق چیه ولی احتمال دادن کولیک روده

من معده درد و شکم درد داشتم.  نمیدونم چرا یک دفعه شد.  آندوسکوپی کردم. و کلونوسکوپی. ک ...

عزیزم دکتر شریفیان رو کجا باید برم پیشش مطب داره یا بیمارستان؟

خداروشکر مشکل خاصی نداشتین من التهاب و زخم روده دارم خیلی دارم اذیت میشم دارو هم میخورم اما فایده ند ...

از کرونا بوده. 

من تابستون کرونا گرفتم.. خودم و دخترم. خیلی اذیت شدیم.  نصفه شب داروخانه سیزده آبان  هفت تیر

دنبال سرم برای دخترم.  مگه پیدا می‌شد. 

صف طولانی دارو خانه. 

بیماری من خیلی طول کشید. طولانی شد. 

بعدی معده درد و شکم درد شروع شد. خیلی درد کشیدم. کلا پنج ماه مریض بودم. اصلا نمیتونستم چیزی بخورم. هر چی میخورم معده درد و شکم درد میگرفتم. 

ویروس بود. 

الان هم دوباره باید برم دکتر. حوصله ندارم. خستم. 

سنگ دارم. 

2706