2737
2734
عنوان

جاهای دیدنی که نزدیک محل زندگیتون هست و یا رفتید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 34 پست

عزیزم مازندرانو فقط بگردی و جاهاشو بخوای ببینی یه عمری گذشته.خودم آملی هستم.

یوش و بلده.خونه نیما و اینا.

فیلبند بی نظیره.

نوا و لاریجان و ابشار شمس اباد امیری و ابشار شاهاندشت.

جواهرده رامسر 

الیمستان امل.

سد لار و....

بعدم ازونور برو گیلان ییلاقای بی نظیری داره کلا شمالو اول ببین که هیچ جای ایران زیبایی و زندگی و طبیعتی شبیه شمال پیدا نمیشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم آبشار سمیرم رو شنیدم ولی نرفتم تا الان

حتمن برین.خیلی قشنگه.کلن توابع اصفهان قشنگه. باغ بهادران هم خیلی قشنگه ما ویلا میگیریم یه شب کنار اب رودخانه هستیم خیلی جذابه وکیف داره

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
چالیدره جاغرق خیلی از مشهد دوره؟؟

نه طرقبه هست عزیزم حدودا نیم ساعت تا یک ساعت بیشتر راه نیس

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
2742

من بخاطر شغل شوهرم چند سال گیلان بودم یعنی یه تعطبلات نبود که بمونیم کجا بریم بس که جا واسه گشتو گذار و سوپرایز شدن بود.

الانم بخاطر همون شغل شوهرم چابهارم اینجاهم خوبه تو زمستون جای خوبیه واسه گشتن.کوههای مریخی منطقه ازاد اقیانوس و اکواریوم طبیعی که دست بشر بهش نخورده.

تابش فیتوپلانکتون ها تو شب.

قبرستان اجنه و....

کوههای تیس و قلعه پرتغالیا 

اینجا هفت آبشار هست. هفت تا آبشار پله پله هست. یه کم کوهنوردی داره ولی خیلی هم سنگین نیست ما که دستمون پلاستیک و اینا بود تونستیم بریم.الان عکسای دیگه اش رو هم میزارم

عزیزم مازندرانو فقط بگردی و جاهاشو بخوای ببینی یه عمری گذشته.خودم آملی هستم. یوش و بلده.خونه نیما و ...

من بابلسری هستم. ما تا الان بیشتر سمت جاده نظامی قائمشهر، چایی باغ، جنگل نور، الیمالات هم رفتم که بی نظیر بوده از جنگل هم عکس میزارم، لفور هم خیلی چشمه قشنگی داره. اگه یه روز آفتابی برید عکس جنگلش تو دریاچه اش میفته که خیلی قشنگه

2738

من عاشق مازندرانم اصولا چند بار درسال وقتی بیایم مرخصی میریم سیسنگان یه قسمت هست که مال نیرو دریاییه تو همون جنگل محیط محافظت شده و توش خونه و مهمانسراست شب اونجا خیلی حال میده مخصوصا تو عید که سرده و صدای باد و سوزو اصلا بی نظیره.

فقط به ادمای دیگه اجاره نمیدن.

اگه بتونی اینجوری تو خونه وسط جنگل بمونی خیلی هیجان انگیزو باحاله امتحان کردی؟؟؟؟

من بخاطر شغل شوهرم چند سال گیلان بودم یعنی یه تعطبلات نبود که بمونیم کجا بریم بس که جا واسه گشتو گذا ...

همه جاهایی که گفتید واسه خود شهر چابهار هست یا توابعش هم هست؟ تابش فیتوپلانکتون ها فصل خاصی داره؟ کوه های مریخی چقدر از شهر فاصله داره؟

من عاشق مازندرانم اصولا چند بار درسال وقتی بیایم مرخصی میریم سیسنگان یه قسمت هست که مال نیرو دریاییه ...

سیسنگان هم رفتم از جایی که من هستم تقریبا دو ساعت یا یه کم بیشتر راهه. اگه ترافیک باشه ممکنه شش ساعت هم طول بکشه

همه جاهایی که گفتید واسه خود شهر چابهار هست یا توابعش هم هست؟ تابش فیتوپلانکتون ها فصل خاصی داره؟ کو ...

قلعه پرتغالیا و کوه تیس و منطقه ازاد اینا که تو خود شهره.

من خودم اطراف چابهارم شهر کنارک میشینم اینجا دریاش بی نظیره چیز دیگه ای البته نداره.

فیتوپلانکتون هام همون تو زمستون و ایناست که فصل سفر به این مناطقه.

کوههای مریخی شصت کیلومتری فاصله داره با چابهار.

قبرستانم یه ده پونزده کیلومتری راه داره 

2706