2733
2739
اگر آره لطفا بگین سوال دارم
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم بدونم بدون تجویز پزشک میشه خورد ؟
طریقه مصرف؟
و اینکه من الان 1ماهه فولیک اسید 5میلی میخورم مصرفشون باهم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!
2728
شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم قرص فولیک اسیدرو در زمان پری هم میشه مصرف کرد یا نه؟
بدون تجویز میتونی بخوری

باید حداقل دو ساعت قبل یا بعد اسیدفولیک بخوری

قبل یا بعد خوردن غذا هم نباشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2740
هرکدوم از دوستان اگر اطلاعاتی دارین لطفا دریغ نفرمایید
چون من خیلی بی تجربه ام و تا2ماه دیگه اگر خدا بخواد میخوام برای بارداری اقدام کنم
اسیدفولیک را همیشه میتونی بخوری .... ربطی هم به جنسیت نی نی نداره .... اگر به مقدار کافی لبنیات مصرف می کنید نیازی به قرص کلسیم نیست چون مصرف بیش از اندازه باعث رسوب در کلیه میشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم قرص فولیک اسیدرو در زمان پری هم میشه مصرف کرد یا نه؟
منم می خورم.
قرص های کلسیم معمولا 500 میلی گرم کلسیم دارند. بدن هر زن باردار و شیر ده روزانه 1200 میلی گرم و بقیه زنان به 1000 میلی گرم کلسیم احتیاج داره. روی بسته هاشون زده. به نظر من همون اسید فولیک رو بخور بعدا که باردارشدی کلسیم رو اضافه کن.
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2706