2733
2739
عنوان

حرفای خالم درمورد شوهرم وخانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 60077 بازدید | 337 پست

توجه نکن اتفاقا جلوی اونا احترام و عزت شوهرتو بیشتر از قبل کن بخششید تا چششون در آد و به حرف های بقیه هم اهمیت نده مهم خودتون و شوهرتون هستین که عاشق همین ایشالا عاقبت به خیر و خوشبختی ادامه راهتون باشه

تا گغتم برات شوهرپیدا نمیشه سمتم حمله کرد

روسریمو کشید وموهام گرفت تو دستش،منم دیدم اینجوریه هلش دادم به دیوار خورد

بعد دوباره پاشد بهم سیلی زد منم بازم هلش دادم آخه جثش ازمن ریزتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا گغتم برات شوهرپیدا نمیشه سمتم حمله کرد روسریمو کشید وموهام گرفت تو دستش،منم دیدم اینجوریه هلش دا ...

وووی😓😲

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2731

قطع رابطه کن حتما

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
تا گغتم برات شوهرپیدا نمیشه سمتم حمله کرد روسریمو کشید وموهام گرفت تو دستش،منم دیدم اینجوریه هلش دا ...

دست گذاشتی رو نقطه ضعفش

کامل مشخص شد از چی حرصش گرفته

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2740

خراب کردین دیگه فکر نکنم رابطه ها مثل سابق بشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706