2410
2713
عنوان

حرفای خالم درمورد شوهرم وخانوادش

60076 بازدید | 337 پست

امشب رفته بودیم خونه مادربزرگمینا.یه خاله مجرددارم که 35سالشه، درست نیس اینو بگم ولی خالم خواستگار نداره،قیافش خوب نیس ،هردفعه میریم اونجا خالم ومادربزرگم صدجور نیش وکنایه میزنن،من شوهرمینا خیلی خانواده خوب واصیلی هستن،شوهرم درسخونه،مومنه،خیلی بافرهنگه،مهربونه،وضع مالیشونم خوبه خداروشکر

خیلی منو دوس داره منم عاشقشم،ازدواجمونم طوری بود که همه مخالف بودن چون شوهرم هم سنش کم بود وهم دانشجوبود،پدرش ضمانت کردکه تمام خرج ومخارجمون روتازمانیکه شوهرم کاری داشته باشه میده،3ساله عقدیم بخاطردرسمون

خلاصه امروز رفتیم اونجا،بازشروع کردن،شوهرم تازه یه کارخونه کوچیک راه اندازی کرده کارشو مسخره کردن وخندیدن،گفتن ببین چیکارمیکنه،نمیتونیم سرمونو بالابگیریم،آبرمون رفت وشوهرت اوندفعه که اومد درست سلام واحوال پرسی نکرد(شوهرم بجز خانوادم با بقیه فامیلم خیلی رسمی برخوردمیکنه)،مادربزرگم گفت فلان عید واسه من کادو نیاوردین،رفتین فلان جا زیارت واسم سوغاتی نیاوردین،سه ساله عقدی همه جارو گشتی واسم هیچی نیاوردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وکلی ازاین حرفا،ودرآخرم شروع کردن مسخره کردن شوهرم

شوهرم قیافش معمولیه.خالم گفت چشاش ریزه

مادرش اینطوریه،ببخشید عذرمیخوام گفت سلیطه هس

چندتومن پول دارن هی به رخ میکشن

هیچی دیگه اعصابم خراب شد،مامانمم هیچی نمیگه بهشون قاطی کردم

2456

واه چه خودخواه از سر حسادته کمتر برو خونه مادبزرگت 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

عین مادربزرگه منه

هی میگه برام فلان چیزو بیارین

فلان چیزو بخرین

حالا خودش ماهی 3تومن حقوقشه تنهام هست

حرص میزنه😑😑

منم محلش نمیدم

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

گفتم ایناهمش ازحسودیتونه،خاله واست شوهر پیدا نمیشه من چه تقصیری دارم،من چیکارکنم

3ساله کم طعنه کنایه زدین،بسه دیگه

هیشکی مثل شوهرمن نیس هیشکی

عجیب غریبان مامان بزرگت اینا...والا منکه  ندیدم جایی مسافرت بزن برای مادربزرگ عروس پیشکش بیارن.حالام هر وقت تیکه انداخت بگو خب خاله جون شما یکیو پیدا کن که بهتر از این باشه.والا

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟🥺

تو ک میدونی از حسودی یا نرو یا میری حرف نزن یا اگه خواستن چیزی بگن بگو لطفا درباره همسر من حرف نزنید دوست ندارم ان شاالله خدا بهت ی شوهر خوب بده درباره اون غیبت کنید

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

اوه اوه دوست عزیزم باهاشون رفت و آمد نکن. اعصابت رو خورد میکنن. حسادت از تک تک حرفاشون میباره. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706