2733
2739
سلام دوستان من چاقم 30 کیلو اضافه وزن دارم دیگه از بس رژیم گرفتم و ول کردم خودم خسته شدم حتی دیگه روم نمیشه به کسی بگم رژیم دارم حتی به خانواده شوهر توروخدا راهنماییم کنید بگید چکار کنم خودمم دیگه هیچ انگیزه ای ندارم از چاقی هم بدم میاد
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
به نظر من برو یه آزمایش کامل بده و زیر نظر پزشک و به مرور زمان وزنت رو کم کن حتما موفق میشی من تا حالا 10 کیلو کم کردم ولی هنوز 10 کیلو دیگه باید کم کنم
بادی و شلوار کارترز 3 ماه تا 24 ماه بادی 9500 تومان شلوار 12500 تومان از اینجا بخرید: http://30sabad.com/3_
من وقتی اعصابم قاطی میکنه دیگه نمیتونم رژیم بگیرم الان چند روزه که دارم همش میخورم
بادی و شلوار کارترز 3 ماه تا 24 ماه بادی 9500 تومان شلوار 12500 تومان از اینجا بخرید: http://30sabad.com/3_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

30سبد جان بخدا خودم از هیکل خودم بدم میاد وقتی کسایی که لاغرن را میبینم همش حسرت میخورم پیش خودم میگم شوهرم بیچاره منم دوست داشت زنش خوش هیکل باشه
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
2742
مامان امین جان شما باید بری تحت نظر یه متخصص تغذیه رژیم بگیری و مطمئن باش وزنت کم خواهد شد یکی از بستگان ما 40 کیلو کم کرد البته تو یه بازه زمانی طولانی تر الانم خیلی خوبه هیکلش
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
سلام عزیزم صبحت بخیر ..چرا رژیمات رو نیم کاره رها میکنی؟؟
سکوت گورستان را میشنوی؟ دنیا ارزش دل شکستن ندارد... میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود... خاک آنتن نمیدهد که نمیدهد... بی خیال نداشته هایت. بی خیال غصه هایت. بی خیال هر چه که خیالت را نا آرام میکند. به من بگو امروز نفس کشیده ای؟ پس خوش به حالت عمیق نفس بکش... عمیق.. عشق را.. زندگی را.. بودن را.. بچش.. ببین.. لمس کن.. و با تک تکه سلولهایت لبخند بزن..
منم چند ماهه میخوام رژیم بگیرم نمیتونم آخه خیلی شکموووم البته زیاد اضافه ندارم خداروشکر ولیخوب از هیکلم راضی نیستم یه مدت از فکر رژیم اومدم بیرون به رژیم که فکذرمیکنم انگار گرسنه ام میشه علت ترک رژیمت چیه ؟ اونو باید حل کنی بعد رژیم بگیری بااراده
خودتان را باهمه وجود باورکنید بدانید قدرتی درونتان وجود دارد که از هر مانعی قویتر است.
2738
خب ببین مش ل همین جاست ! تو باید خودت و بخاطر خودت بخوای لاعر شی نه بخاطر دوست د اشنا و فامیل و همسر ! اگه خودت بخوای میشه میدونم کار سختیه اما یه مانتو خوشگل سایز 38_40 بخر بگو میخوام اینو بپوشم یع متخصص خوب خیلی میتونه کمکت کنه
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
با 30 سبد کاملا موافقم. خودم به این نتیجه رسیدم وقتی ذهنت آرومه خیلی منظم تر غذا میخوری. وقتی ناراحت باشی گرسنه هم نیستی فقط برای رفع ناراحتیت نامنظم، بدون برنامه غذا میخوری میشی چاق. به نظرم اول باید ذهنتون رو آاروم کنیم.
شیعه ماه غم آمد موسم ماتم آمد
به نظر من از فکررژیم بیا بیرون و اونقدر غذا بخور که هنوز سیرنشدی و یه کوچولو گرسنه باشی شبها برنج نخور در ضمن همیشه ورزش داشته باش مثلا روزی نیم ساعت تا 45 دقیق پیاده روی
خودتان را باهمه وجود باورکنید بدانید قدرتی درونتان وجود دارد که از هر مانعی قویتر است.
2706