2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه چی آزمایش دادی چه مشکلی داشتی

تکرر ادرار و یمقدار درد داشتم.فک کردم عفونت گرفتم.دکترم نبود.رفتم آزاد آزمایش دادم.

گفت قند ادرارت بالاست.شما تجربه ای دارین؟

Do not give up  
منظورت دیابته که طبیعیه منم داشتم بارژیم خوب شدم بچمم هیچیش نشد فقط تحت دکترم

هنوز آزمایش خون ندادم.نگران بچمم.فردا آزمایش اورژانسی دارم

Do not give up  
تکرر ادرار و یمقدار درد داشتم.فک کردم عفونت گرفتم.دکترم نبود.رفتم آزاد آزمایش دادم. گفت قند ادرارت ...

منم تکرر ادرار دارم با کمی سوزش منم فکر میکردم عفونته حالا باید حتما آزمایش بدم 

2740
منم تکرر ادرار دارم با کمی سوزش منم فکر میکردم عفونته حالا باید حتما آزمایش بدم 

حتما آزمایش بده.ایشالا که چیز خاصی نباشه عزیزم.واسه منم دعا کن بچم سلامت باشه.

این قند لعنتی نمیدونم از کجا اومد آخه

Do not give up  
حتما آزمایش بده.ایشالا که چیز خاصی نباشه عزیزم.واسه منم دعا کن بچم سلامت باشه. این قند لعنتی نمیدون ...

انشالا مشکلی نیست گلم 

مواد قندی و نشاسته ای زیاد نخور سعی کن مصرف میوه و سبزیت بیشتر بشه

انشالا مشکلی نیست گلم  مواد قندی و نشاسته ای زیاد نخور سعی کن مصرف میوه و سبزیت بیشتر بشه

قندی نخوردم.لیمو ترش و میوه زیاد خوردم.اونام پر قندن.خربزه.شلیل.لیمو ترش.و خیلی چیزای دیگه که اصن باورم نمیشد.

یعنی شاید شبانه روز شیرینی و قند و شکر میخوردم اینجوری نمیشد

Do not give up  
قندی نخوردم.لیمو ترش و میوه زیاد خوردم.اونام پر قندن.خربزه.شلیل.لیمو ترش.و خیلی چیزای دیگه که اصن با ...

وای منم مثل شمام میوه و لیمو ترش زیاد میخورم واجب شد زود زود آزمایش بدم

وای منم مثل شمام میوه و لیمو ترش زیاد میخورم واجب شد زود زود آزمایش بدم

همه چیو نوشته قند میاره.بنظرم سر خود قطع نکن مصرفشونو.از متخصص بپرس.منم فردا ببینم آزمایشم چی میشه.

ایشالا شما نمیگیری.زیاد نگرانش نباش.ولی لیمو ترشو کمتر بخور.گفتن قندش خیلی بالاست

Do not give up  
2706