2752
2739

سلام

بچه ها سوالم از کسایی هست که جاهای خصوصی مثل دفتر و شرکت و ... مشغول به کارن و بیمه هستن.

من توی یه دفتری شاغلم. کارفرمام بعد ۳ سال به اصرارِ ما تصمیم گرفته بیممون کنه.

اما خیلی لفتش میده. قرار بود از فروردین بیمه رد کنه ... دیروز باهاش حرف زدم هنوز نرفته دنبالش. هی میگه فرصت ندارم و پروسه داره و فلان.

میخواستم بدونم واقعا پروسه‌ی خاصی داره؟ الان که اخر ماه هست میتونه از اردیبهشت بیممون کنه یا دیر شده و میره برای خرداد؟

فروردین و چی؟ اگه الان بره دنبالش میتونه از فروردین برام بیمه رد کنه؟ یا دیر شده؟ بهش گفتم سهم کارفرمای فروردین و حتی خودم میدم فقط برید دنبالش. خیییییلی لفتش میده. واقعا تنبله 😖 منم به سابقه ی بیمم نیاز دارم‌ و مجبورم.

تجربه ای دارید شما؟ 

زیاد اصرار کنید دکمه ت رو میزنه

الانم حسابی از کارفرماها حمایت میشه

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیمتون نمیکنه. دلتون صابون نزنید. اکثر جاهای خصوصی بیمه ندارن. اوضاع همینه. همشون میگن بعد 3 ماه بیمه میکنیم ولی نمیکنن 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
 چه طرز حرف زدنه :/ نه اینطوری نیست. بهم نیاز داره. تنبله فقط. 

طرز واقع گرایانه 

بعد سال ها کار  و تجربه بهت میگم 

تنبل چی سایت تامین اجتماعی آنلاین انجام میده 

عزیزم بحث پول پول کلی باید بابت هر نفر حق بیمه بده

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
اره ولی نمیخوام اینطوری پیش برم. 

ایکاش این مدت خودت میریختی ،حداقلم داره . همون زنان خانه دارم میتونستی بریزی. 

اما اصولا بیمه ی فروردینو اردیبهشت میریزن تو شرکتا  بیمه اردیبهشتو خرداد میریزن. 

parasoo1989@
2740
ایکاش این مدت خودت میریختی ،حداقلم داره . همون زنان خانه دارم میتونستی بریزی.  اما اصولا بیمه ...

هیچی تا بره دنبالش پس همون خرداد میشه :/

زنان خانه دار و ۶ ۷ ساله هستم.

من دنبال بیمه فقط برای سابقه‌ی کارم‌ هستم. ۲ سال اول بچه بودم و روم‌نمیشد حرفی بزنم. الانم که اینجوری 😖😖😖

طرز واقع گرایانه  بعد سال ها کار  و تجربه بهت میگم  تنبل چی سایت تامین اجتماعی آنلا ...

و کلی مالیات که براش میبندن. منم موهام سفید کردم تو کار با این شرکتا. بیمه نمیکنن درست حسابی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
طرز واقع گرایانه  بعد سال ها کار  و تجربه بهت میگم  تنبل چی سایت تامین اجتماعی آنلا ...

پرداختش انلاینه ولی برای بار اول باید یه سر حضوری بره و بعد از اونجا بیان بازید

بیمه میکنه، ولی میخواد اردیبهشت و فروردین و بپیچونه کلا از خرداد رد کنه.

و کلی مالیات که براش میبندن. منم موهام سفید کردم تو کار با این شرکتا. بیمه نمیکنن درست حسابی

اصلا تا جای که میتونن خودشون رو مخفی میکنن که جای ثبت نشن

پس چرا من هرکی و میبینم حتی با سیکل توی یه فروشگاه نشسته بیمه ست؟

اطرافیان من هرکی هم سن و سال منه و اول راهه همه بیمه هستن با حقوق نسبتا خوب 😟😟😟

من دو سال اول خیلی بچگی کردم و از روی عدم‌ اعتماد به نفس روم‌ نمیشد حرفی بزنم. 

پرداختش انلاینه ولی برای بار اول باید یه سر حضوری بره و بعد از اونجا بیان بازید بیمه میکنه، ولی ...

من رو یادت باشه اگه اون بیمه کرد بیا درخواست دوستی بده هرچی دلت خواست بگو