2733
2734
عنوان

عذاب وجدان زیاااد

112 بازدید | 12 پست

موقعی ک تازه زایمان کرده بودم مامانم یک  هفته اومدپیشم کمکم کردهمه‌ کارامونیکرد بچه نگه میداشت من روزای خیلی سختی داشتم خیلی سخت حال بد دو...خیلی ب مامانم غرمیزدم اصلای حرفایی زدم ک  اون موقع خ ناراحت شد...وقتی یادم میادمیخام  خودمو داربزنم از عذاب وجدان اون شایدالان یادش رفته ولی حس عذاب وجدان اون رفتارم دیوونم‌میکنه🥺😢چجوری خودموببخشم؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

مدیتیشن کن 

یکروز بشین با مادرت صحبت کن و صادقانه صادقانه ازش عذرخواهی کن و براش توصیف کن حالی که اون زمان داشتی رو و بهش اطمینان بده هیچکدوم از حرفات واقعی نبوده

روش های کنترل خشم رو یاد بگیر

کتاب بخون 

پادکست گوش کن

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا مثل من شدی منم بعدش عذاب وجدان داشتم و خیلی پشیمون بودم 

من ۹ ماه گذشته  ولی اصلا یادم نمیره انا واقعا سخت ترین روزای عمرم بود دست خودم نبود😢

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن مادر مادره بچشو مگه میشه نبخشه خودشم یه روزی زایمان کرده می‌دونه چقدر درد داره درکت می کنه که تو اون حال دسته خودت نبوده☺️پس عذاب وجدان رو بزار کنار حالا اگه هم نمی تونی برو یه معذرت خواهی کن و یه هدیه براش بخر

مدیتیشن کن  یکروز بشین با مادرت صحبت کن و صادقانه صادقانه ازش عذرخواهی کن و براش توصیف کن حالی ...

الام خوبم عزیزم خیلیم بهش احترام میزارم اون موقع فقط بدرفتاری کردم 

منم دقیقا عین تو هستم .هم عذاب وجدان گرفتم ‌

ولی مامانم پیش داداشام و بابام گفت من بهش غر زدم الانم اونا هی ب روم میارن و بهم میخندن .اصلا درک نمیکنن بابا طرف زایمان کرده حال روحی و جسمیش خرابه .بعد من میگم بابا من افسردگی پس از زایمان گرفتم میگن االکی میگی تو بد اخلاقی ..

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2740
عزیز دلم خودتو ناراحت نکن مادر مادره بچشو مگه میشه نبخشه خودشم یه روزی زایمان کرده می‌دونه چقدر درد ...

حالا۹ ماه ک گذشته اما بایدبراش ی کادوبخرم حداقل برای تشکراون موقع 

مامانم حالاکلا یادش رفته خداروشکر ولی من نه

منم دقیقا عین تو هستم .هم عذاب وجدان گرفتم ‌ ولی مامانم پیش داداشام و بابام گفت من بهش غر زدم ...

فک کردم فقط خودم حال بدی بعداز زایمان داشتم..پس طبیعیه عب نداره ی مدت دیگ یادشون میره

فک کردم فقط خودم حال بدی بعداز زایمان داشتم..پس طبیعیه عب نداره ی مدت دیگ یادشون میره

نبابا الان دوساله زایمان کردم .هر موقعه صحبتش میشه ب روم میارن..

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
حالا۹ ماه ک گذشته اما بایدبراش ی کادوبخرم حداقل برای تشکراون موقع  مامانم حالاکلا یادش رفته خد ...

حتما این کارو بکن تا خودت خاطرت جمع بشه از این عذاب وجدانم نجات پیدا کنی