2733
2734
عنوان

غذانخوردن نی نی ۹ماهه

127 بازدید | 15 پست

سلام مامانا.دخترم تازه۹ رو تموم کرده اما منو دیوونه کرده با بی میلیش..فقط آب میخوره.از ساعت ۷ صبح تا شب ۳ بار اونم به زور۹۰ شیر میخوره اونم تو خواب.غذا نمیخوره فورا دهنشو میبنده مجبورم آب رو بزارم دم دهنش از کنارش عذا رو بریزم دهنش😣کلافه شدم چیکار کنم؟؟نگران شیرشم که کم میخوره شبم به زور۱۲۰ تا میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شاید داره دندون در میاره بی اشتهاشده واسه غذازیادبهش سخت نگیر اماشیرو هرجور شده بهش بده

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
پسرمنم یه سال و ده روزشه روزی سه بار ۱۲۰سی سی میخوره دکترش گفته حداقال باید ۶۰۰سی سی بخوره ولی نمیخو ...

مثل من...اونقد شکلک در نیارم.اهنگ شاد میزارم .همه رو تو دهنش نگه میداره یهو عوق  میکنه .انقد منو میترسونه با عوق زدناش😣

2738

شاید دوباره داره در میاره خب

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
من ک هر کاری کردم جواب نداد  زینک مولتی ویتامین  هیچی رو اشتهاش تاثیر مثبت نذاشت  ...

منم زینک.مولتی.کیدی کر کرفتم اثر نداشت میخوام این بار سندروس بخرم

دختر منم همینطور بود دکتر تشخیص داد که رفلاکس پنهان داره و سر معدش میسوزه، الان ناشتا صبحا بهش نصف کپسول پنتاپرازول میدم خداروشکر کمی به غذا افتاده

آسمان را تنگ دیدم، در خودم پرواز کردم...
2706