2737
2734

سلام دوستان کیا تازه زایمان کردن ؟

من نی نیم 20 روزشه از بی خوابی دارم دیوونه میشم کسی راهکاری داره برای مقاومت کردن و خسته نشدن؟😓😓

وقتایی که بچه ات میخوابه توام بخواب

من بچم یسالشه هنوز خواب ندارم...فقط دوساعت میخوابم

کم کم عدات میکنی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهارشنبه هفته پیش زایمان کردم 😍😍دوشب میشه عادت کردم به بیخوابی های شبانه  گل پسرم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731

تا چهل روز خوابش تنظيم ميشه منم ٢٨ روزه زايمان كردم خيلي سخته

بعضي روزا مامانم ميادپيشش ميمونه و من ميخوابم واقعا كلافه ميشدم

هفته اي سه بار حمومش ميكنم اون سه ووز رو خوب ميخوايه فقط پا ميشم شيرش ميدم خودش خواب ميره 

هفته اي يه بارم مامانم مياد 

سه روزم تحمل ميكنم😐😐😐

2738
چرا دو ساعت تا الان باید خوابشو درست میکردی اینجوری داغون میشی

عزیزم داره دندون در میاره

فقط میتونم بگم بحال من دچار بشین که بدونین بخاطر قصور من نیست

صدبار تا الان درست کردم

دوس داره روپام بخوابه

هردوساعتم شیر میخوزه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
جدی؟ ماشالا بهت  من هنوز عادت نکردم عاشق خوابم 😮

منم عاشق خوابم تو بارداری و قبل بارداری ومجردی شب میخوابیدم تا ۱بعدازظهر😶😶ولی من دست تنهام اینجا بجز شوهرم دیگه هیچ کس کنارم نیس واسه همین صبرم بردم بالا تلاش کردم هرچی زودتر عادت کنم چون هیچ کس نیس کمکم کنه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
شبا شیر خشک بده هم اون بچه راحت میخوابه هم خودت پسر منم ۳۳ روزشه

یعنی روزا شیر خودتو میدی شبا شیر خشک؟

وقتی شیر خشک میدی چند ساعت میخوابه شب؟

مارک شیر خشکتم میگی چون من 2بار به بچم شیرخشک دادم طفلی بالا اورد 

ببخشید زیاد سوال پرسیدم😌

منم عاشق خوابم تو بارداری و قبل بارداری ومجردی شب میخوابیدم تا ۱بعدازظهر😶😶ولی من دست تنهام اینجا ب ...

هنوز اولشه انرژيت زياده

من روزه ٢٥ ام رفتم زير سرم بعد مامانم فهميد سختمه الان كمكم مياد خودم به هيچ كس نميگفتم ولي يهو وا رفتم

2706