2752
2734
عنوان

بی خوابی های شبانه برای شیر دادن به نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 72 پست
عزیزم میدونی بچه بکی از اشناهای ما همینجوری تو هفت ماهگیش خفه شد؟!

عزیزم.حواسم بهش هس.دورش ی جوره میزارم ک اگه تکون خورد شیر از دهنش میفته.اینطوری نیس ک خیلی محیطش گرفته باشه.ک نتونه تکون بخوره 

عزیزم.حواسم بهش هس.دورش ی جوره میزارم ک اگه تکون خورد شیر از دهنش میفته.اینطوری نیس ک خیلی محیطش گرف ...

روشت کمی نه خیلییی خطرناکه اونم بچه زیر 6 ماه. شیشه و شیر هیچی اگه پتو خدای نکرده جلو دهنش بیفته چی 😵  تو همین سایت خوندم یه مامانی بچه ش از سینه خودش شیر میخورد نصفه شب تو بغلش باشه خوابش میبره سینه میفته جلو دهنش خفه میشه. دور از جون بچه ت کار یه دفعه میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روشت کمی نه خیلییی خطرناکه اونم بچه زیر 6 ماه. شیشه و شیر هیچی اگه پتو خدای نکرده جلو دهنش بیفته چی ...

میگم ک کار حطرناکیه.تجویز نمیکنم.ولی پتو هم ب این راحتی نیس ک نفسش بگیره جلو دهنش ک نمیگیزم

میگم ک کار حطرناکیه.تجویز نمیکنم.ولی پتو هم ب این راحتی نیس ک نفسش بگیره جلو دهنش ک نمیگیزم

میدونی خطرناکه باز انجام میدی 😨 خیلی دل گنده ای والا 😂😂😂😂

2731
میدونی خطرناکه باز انجام میدی 😨 خیلی دل گنده ای والا 😂😂😂😂

چیکار کنم.کمرم و قسمت قوز کمرم بلند نمیشه.کمر دردشدید دارم.تو خونه اکثرا درازکش هستم.واقعا نمیتونم بشینم بدون تکیه دادن.واسه همین ازشیر خودم گرفتم.چون شیر نداشتم  بچه هم مدت زیادی میخواس مک بزنه.بخاطر همین شیر خشک میدم

من تو بارداری ۱۸ ساعت در روز میخوابیدم بچم دنیا اومد دو ماه اول گاهی سه روز پشت سرهم پلک روهم نمیزا ...

من تو بارداریمم اصلا نخوابیدم😐 همش درگیر درس بودم😢😢 

بعدشم مسرم خیلی بیخوابه و کلا نمیخوابم من😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ینی چی قبول نکرد؟؟ ینی نمیخورد؟ شیر خشک ک برا شبا سخت تر از شیر خودمونه، باید. پاشی درست کنی صبر.&n ...

اره نمیخورد

۵ مارک مختلف رو تست کردم ولی نخورد

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
من تو بارداریمم اصلا نخوابیدم😐 همش درگیر درس بودم😢😢  بعدشم مسرم خیلی بیخوابه و کلا نمیخوابم ...

منم دانشجوام

یک ماه و نیم اخر تو خونه بودم همش میخوابیدم😁

اره واقعا موقعی که دانشگاه میرفتم اصلا خواب نداشتم

کلاسای هشت صبح😢😢😢

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره نمیخورد ۵ مارک مختلف رو تست کردم ولی نخورد

اب جوش رو نبات سفید کم شیرین کن، در حد. دو س قاشق با شیشه شیر. بده بهش، احتمال زیاد بخورتش... بعد چند بار دادن به شیشه شیر عادت میکنه و شیر خشک روهم میخوره، بعضی جاها واقعا ادم نمیتونه شیرخودشو بده 

منم دانشجوام یک ماه و نیم اخر تو خونه بودم همش میخوابیدم😁 اره واقعا موقعی که دانشگاه میرفتم اصلا ...

من تا دوهفته به زایمانم دانشگاه میرفتم 😐😐

همش کلاس و تحویل پروژه و سمینارمم دفاع کردم دو هفته به زایمانم

الانم پایان نامه م مونده رو دستم پسرم نمیزاره سمتش برم

اب جوش رو نبات سفید کم شیرین کن، در حد. دو س قاشق با شیشه شیر. بده بهش، احتمال زیاد بخورتش... بعد چن ...

به شیشه عا دت داره😑😑 اب تو شیشه ش میخورد از ۳ ماهگی تا همین الان

ولی از بوی شیرخشک اوق میزنه😐