2733
2734
عنوان

مراحل ivf چیست؟

2440 بازدید | 29 پست

سلام. دکتر برام دستور ivf داده. قراره اول تخمک برداره فریز کنه. بعد لاپاراسکوپی کنه اندومتریوز 4 سانتیم رو برداره. و بعد هم جنین رو انتقال بده. می خوام بدونم همه اینا چندوقت زمان می بره؟ و از روز چندم سیکل می تونم برای ivf شروع کنم؟ آیا بعد از لاپاراسکوپی بلافاصله بعد از چند روز می تونن جنین رو انتقال بدن یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از اول پریودیت اگه دارو شروع کنی وسطش تخمک کشیه. ولی بلافاصله بعد لاپراسکوپی انتقال نمیدن اکثرا 3 ماه فاصله میندازن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من آندمتريوز عمل كردم.سه بار قبل از عملم اى وى اف نا موفق داشتم.بعد از عملم خودم نخواستم آى وى اف كنم و بعد از ٣ سال دوباره وارد سيكل شدم و به لطف خدا بار دار شدم .

زمانش بستگى داره از روز دوم پرى كه بايد برى سونو و دارو بگيرى هر وقت دكتر تشخيص داد و تخمكات بالغ شدن اون موقع بهت مى گه كى پانكچر كنى اگر هايپر نشدى برات فرش انتقال مى دن .

ولى خيلى خوبه كه اول بتونى آندومتريوزتو درمان كنى بعد انتقال بدى.معمولا ٣ماه بعد عمل انتقال مى دن بستگى به تشخيص دكترت داره.

2740
آندو متریوز کجا داری؟؟ 

اندومتریوز توی تخمدان چپم دارم. 4 سانته .دکتر گفته باید لاپاراسکوپی بشی. ولی قبلش برای اینکه تخمک رو از دست ندی . ازت تخمک میگیریم فریز می کنیم از طریق ivf

اندومتریوز توی تخمدان چپم دارم. 4 سانته .دکتر گفته باید لاپاراسکوپی بشی. ولی قبلش برای اینکه تخمک رو ...

خوب مگه نمیشه آندومتریوزت رو برداری بعد طبیعی اقدام کنی برا بارداری. حتما باید آی وی اف کنی؟؟ 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔

عزيزم معذرت ميخوام ميتونم بپرسم تو سونو چجوري تشخيص داده ميشه؟من سونو داخلي رفتم دكتر گفت تخمدان چپمو نميتونه ببينه ولي سونو از رو مشخصه و ديده ميشه.حالا استرس گرفتم.ميگم نكنه طوريه

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
نمی دونم دکتر اینجوری تشخیص داده. شاید بخاطر اینکه من 33 سالمه

من هر دو تخمدانم آندو متریوز داره 30 سالمه ولی نمی خوام آی وی اف کنم البته پولشم ندارم. 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
2706