2737
2734
عنوان

مراحل ivf چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2456 بازدید | 29 پست
عزيزم معذرت ميخوام ميتونم بپرسم تو سونو چجوري تشخيص داده ميشه؟من سونو داخلي رفتم دكتر گفت تخمدان چپم ...

ببین تو سونو وقتی تخمدانت کیست داشته باشه یه مدت میدن ال دی بخوری اگر کیستت بر طرف نشه یعنی آندومتریوزه

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تو سونو وقتی تخمدانت کیست داشته باشه یه مدت میدن ال دی بخوری اگر کیستت بر طرف نشه یعنی آندومتری ...

الی دی نه ولی اچ دی خوردم دوفاستون و  اتیسترون هم خوردم ولی تغییری نکرده چون کیست ازنوع اندومتریوزه

الی دی نه ولی اچ دی خوردم دوفاستون و  اتیسترون هم خوردم ولی تغییری نکرده چون کیست ازنوع اندومتر ...

ال دی و اچ دی باهم زیاد فرق ندارن مهم نتیجه کاره. 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
2731
از اول پریودیت اگه دارو شروع کنی وسطش تخمک کشیه. ولی بلافاصله بعد لاپراسکوپی انتقال نمیدن اکثرا 3 ما ...

همه باید لاپرا بشن؟منظورم اینه هرکس که بخواد آی وی اف کنه باید لاپرا بشه؟

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

نه. کسایی که مشکل داره لاپرا میشن. وگرنه اگه رحم طبیعی باشع نیازی نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

آندومتريوز بافتى از رحم هستش كه ممكنه جاهاى ديگه رشد كنه مثل لگن تخمدان حتى به روده هم ممكنه برسه.با عمل موقت خوب مى شه چون در هر صورت بعد از چند وقت دوباره بر مى گرده.براى عمل آندومتريز بايد دكتر خيلى ماهر باشه كه صدمه اى به تخمدونها نزنه و اينكه بعد عمل دچار چسبندگى نشيد.

2738
عزيزم معذرت ميخوام ميتونم بپرسم تو سونو چجوري تشخيص داده ميشه؟من سونو داخلي رفتم دكتر گفت تخمدان چپم ...

عزیزم بد به دلت راه نیار.توی سونوی از روی شکم خیلی واضح نیست. من 3 بار سونوی شکمی شدم ولی دکتر متوجه آندومتریوز نشد. تا اینکه سونوی واژینال دادم. اونجا فهمید. خیلی هم درد داشت. با سر دستگاه فشار میاورد بهش درد می گرفت.

رحمم طبیعی هست. درد هم ندارم ولی دکتر گفته باید عمل بشه لاپرا

من ک نداشتم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من آندمتريوز عمل كردم.سه بار قبل از عملم اى وى اف نا موفق داشتم.بعد از عملم خودم نخواستم آى وى ...

یه سوال ببخشید. بعد از لاپاراسکوپی چقدر استراحت کردی؟ استراحت مطلق بود یانه؟

نه عزیزم. کسایی که می خوان کیست تخمدان رو بردارن لاپراسکوپی می شن. قبلاً عمل باز انجام می شد. ولی الان پیشرفته شدن با ایجاد 3 تا سوراخ روی شکم  از طریق دستگاته کیست رو بر میدارن. مخصوصاً اندومتریوز که با قرص و دارو کوچیک نمیشه

یه سوال ببخشید. بعد از لاپاراسکوپی چقدر استراحت کردی؟ استراحت مطلق بود یانه؟

واقعا عمل دردناكيه من تا دو هفته در گير بود.هفته اول كامل استراحت كردم.دردش هم به خاطر اون گازيه كه وارد شكم مى كنن.

2706