2733
2734

سلام خوبین 

بغض داره خفه ام میکنه!

باورم نمیشه بی بی چکم هاله داره نکنه الکیه؟ خدایا 😢

تروخدا برام دعا کنید من به دعاهاتون ایمان دارم.😭 من پنج ماه پیش سقط داشتم به دعاهای تک تکتون محتاجم از خدا بخواین بچه مو سالم و سلامت تو بغلم بگیرم 🙏

ان شا الله به حق امام رضا همه ی منتظرا حاجت روا بشن..

محتاج دعاهاتونم 😭

نظرتون چیه ابجیا

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

تبریک میگم همیشه شاد باشی

گاهی وقتا باید یه نقطه بزاری باز شروع کنی،باز بخندی😊،باز بجنگی😲،باز بیفتی و محکمتر پاشی😐،گاهی باید یه لبخند☺ خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی مرسی که یادم دادین به خودم تکیه کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی عزیزم مبارکه این که صد در صد مثبته انشالله مه ازمایشتم مثبته😍😍هدیه امام. رضا بود بهت. واسه منم دعا کن 

علت سقطت چی بود؟

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2738

مبارکه تورو خدا برا منم دعا کن تورو بخدا شوهرم انقدر ذوق داره میگه امید دارم این ماه بارداری دلم میخواد برم یه گوشه زار بزنم بعد دو سال انتظار.سه روز دیگه موعدمه تورو خدا هرکی پیاممو میبینه برام دعا کنه 

2706