2737
2739
عنوان

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3545 بازدید | 111 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم مبارکه این که صد در صد مثبته انشالله مه ازمایشتم مثبته😍😍هدیه امام. رضا بود بهت. واسه منم ...

چشم گلم.

دلیلش مشخص نشد متاسفانه ولی ازمایشات خودم بعد از سقط سالم بود خداروشکر

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2731
به نظر مثبته مبارکه انشااالله اگه مثبت بود ببرش پابوس آقا چون تولدشونه

منم نذر کردم بچه م سالم دنیا بیاد اولین سفرش ببرم حرم امام رضا😍

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
منم نذر کردم بچه م سالم دنیا بیاد اولین سفرش ببرم حرم امام رضا😍

انشاااااالللله. من بهش خیلی اعتقاد دارم

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
2740
مبارکه تورو خدا برا منم دعا کن تورو بخدا شوهرم انقدر ذوق داره میگه امید دارم این ماه بارداری دلم میخ ...

از ته قلبم دعات میکنم الهی امام رضا خودش دلتو شاد کنه ان شا الله

مبارکه تورو خدا برا منم دعا کن تورو بخدا شوهرم انقدر ذوق داره میگه امید دارم این ماه بارداری دلم میخ ...

شوهر منم خیلی ذوق داره 

صبح بهم گفت خواب دیدم میگن راضیه حامله است

دوست داشتم بشینم گریه کنم   

واس شوهر توم مث منه همش میگ این ماه دیگ بارداری  خیلی بچه دوست داره خودمم خیلی دوست دارم الان 4 روز از موعدم گذشته منتظرم ب 10 روز برسه واسم دعا کن منم دعات میکنم 💋

مبارکه هدیه امام رضا بود

اره بخدا سه ماه پیش حرمش بودم تو تاپیکام هست ازش خواستم بخدا اول برای منتظرا خواستم بعد برای خودم..😭

مبارک باشه عزیزم ایشالا نی نی تپل مپل خوشگل بیاد تو بغلت،بی بی چک منم یه هاله خیلی خیلی کم رنگ بود و ...

خداروشکر 

امیدوارم مثبت واقعی باشه 

2706