2752
2734

از همون اول مثل برده باهام رفتار کردن خدا ازشون نگذره

مثل چی براشون کار میکنم خودشونم میگن خیلی لاغر شدم تحویلمم نمیگیرن

اونوقت یکی دیگه هم هست مثل من تازه اومده یه بخش دیگه کار میکنه یه چهارم کار منو هم نداره سختی هم نداره رو سرشون میزارن حلوا حلواش میکردن 

منو تحقیر میکنن

نمیدونم چیکار کنم 😭😭

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

عزیزم شما یا یه فکر جدی کن واسه خودت یا انقد تاپیک نزن راجب این موضوع 

حالم بهم میخوره ازین ک انقد بی اعتماد بنفسی   تا حالا خیلیا نصیحتت کردن  چوب جادو میخوای ؟ ک عوض شی؟ ب خودت بیا بابا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل از همکارات نیست 

مشکل از خودته 

با عدم اعتماد بنفس ت اجازه دادی باهات اینطوری رفتار کنن 

وقتی خودت به خودت احترام نمیذاری و مثه برده همه کارا رو انجام میدی ، انتظار داری بقیه بهت احترام بذارن ؟

در ضمن اگه از جایی که هستی ناراحتی استعفا بده و برو یه جای دیگه ، تو درخت نیستی که یجا بمونی تا ابد

2731

من وقتی میخوام برم سرکار استرس دارم ولی تو محیط کارم‌یکمی ترسم‌میریزه و بهتر میشم 

من همش نگران درست پیش رفتن کارام و اینکه نکنه چیزی ازم بخوان که بلد نباشم .... این دسته نگرانیو تقریبا همه دارن اما سعی کن تا جایی که میتونی رو خودت کار کنی و بدترین اتفاق ممکن رو در نظر بگیری تا سختی و استرس اون محیط برات بریزه و قابل تحمل بشه 

راز برنده شدن و راز دوست داشته شدن توسط بقیه داشتن اعتماد بنفس هست

رازش اینه که اول خودت ، خودتو تحویل بگیری و دوست داشته باشی

بدنبالش  بعد بقیه هم بهت توجه میکنن احترامت دارن و به خودشون اجازه نمیدن باهات بد برخورد کنن

تازه لیسانس هم داری مدرک تو ببر بنداز تو اشغال خودتم بنداز

چی میگی تو حالت خوبه؟ تاپیک ۳ سال پیشه عقده چیو داری  ؟ 

من تو تاپیکای این خانم بودم از قبل ک اینجوری حرف زدم تو خودتو ب یه دکتر نشون بده

2706