2737
2734
پسرم 16ماهشه بیرون رفتن باهاش دردسرِ ، دیوونه میکنه آدمو تو این گرما😭 واقعا دیگه پوسیدم تو خونه😐

چکار میکنه که دیوونه میکنه؟ تو کالسکه نمیشینه؟

پاساژ گرم نیست واسه همون میگم با بچه برو پاساژ. نه گرما زده میشی نه خسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی خوبه کار.... یعنی خیلی خوبه. منم معلمم و از خرداد خونه نشین شدم خیلی برام سخت بود اولش. همین ا ...

آره خوبه که سرت گرمه ولی من واقعا کسل و بی حالم... امروز همکارم میگه حساسیت داری؟ میگم نه چرا؟ میگه حالت چهرت و چشات یجوریه...

آخه من هنوز به هیچکس نگفتم باردارم جز همسرم

2738
تازه بچه دار شدید؟ چرا بچه که خیلی خوب و سرگرم کنندست من از خدامه همین فردا پسرم بدنیا بیاد

نه 16ماهشه

خونه رو بهم میریزه میگم خب اشکال نداره جمع میکنم

ولی نق میزنه، گریه میکنه، نمیذاره به کارام برسم، خیلی ببخشید ولی دستشویی هم نمیتونم برم از دستش..

اصلا متوجه حرفام نمیشه که حداقل باهمدیگه بازی کنیم هردومون سرگرم شیم😂 بیرونم اگه بریم یا باید بغلم باشه که هلاک میشم

یا باید راه بره که اینجوری بیشتر خستم میکنه

چون نمیذاره دستشو بگیرم ،خودش هرسمتی که دلش میخواد باید بره،.تو این پیاده‌روهای شلوغ و زیر دست و پای مردم...

اینه که میگم سخته😁

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
آره خوبه که سرت گرمه ولی من واقعا کسل و بی حالم... امروز همکارم میگه حساسیت داری؟ میگم نه چرا؟ میگه ...

اتفاقا حتما تو محیط کارت بگو که بارداری...

من وقتی گفتم خیلی خیلی بیشتر ملاحظه مو میکردن.

مثلا معاون زنگ ورزش نمیذاشت برم تو گرما تو آفتاب بشینم خودش به جام میرفت با بچه ها.

همکارام هوامو داشتن خیلی...

اتفاقا بگو بهشون به نظرم

اره بدون شوهرت یذره سخته کاش اونم میومد و میرفت

براش سخته ‌یجورایی . از طرفه دیگم کارشو نمیتونه ول کنه .  تو این چن ماه چن دفه اومده و حداقل 15 روز مونده پیشم . اگه خدا بخواد 2 هفته دیگه میرم خونه خودم .

در زندگیه من از مُحبت هیچ خاری گل نشد ...
اتفاقا حتما تو محیط کارت بگو که بارداری... من وقتی گفتم خیلی خیلی بیشتر ملاحظه مو میکردن. مثلا معا ...

حقیقتش خجالت میکشم...  

هنوز 7تیر مراسم عروسیم بود و الان باردارم...تا چند ماه نمیخام به کسی بگم

چکار میکنه که دیوونه میکنه؟ تو کالسکه نمیشینه؟ پاساژ گرم نیست واسه همون میگم با بچه برو پاساژ. نه گ ...

به خدا اصلا تو فکر پاساژ نبودمااا

انقد ذهنم درگیره اصلا یادم نبود که میشه باخیال راحت رفت پاساژ

دعات میکنم والا، خدا خیرت بده خواهر😍😘 ان‌شاءالله نی نیت سالم و به موقع به دنیا بیاد عزیزم😍

نه تو کالسکه یه کم میشینه بعد دیگه نق میزنه و بلند میشه... یا باید بغلم باشه یا خودش راه بره که اصلا دستمو نمیگیره

هرسمتی که دلش میخواد میره

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
نه 16ماهشه خونه رو بهم میریزه میگم خب اشکال نداره جمع میکنم ولی نق میزنه، گریه میکنه، نمیذاره به ک ...

نه بابا انقد سخت نگیر عزیززززززم

بچه یعنی شیطنت و بازیگوشی مطمئن باش یذره بزرگتر شه دلت واسهذاین روزاش تنگ میشه...

2706