2733
2734
عنوان

ازشدت ناراحتی ... دستام می‌لرزید

93 بازدید | 17 پست

تورا خدا بچه هاتون خوب تربیت کنید 

فقط نیارید فحش بهشون یاد ندید 

حسودی کردن یاد ندید جلوش غیبت نکنید

دورغ گفتن خط قرمز تون باشه 

بخداالان بچه مهمون  کارش منو تا مرز سکته رسوند

خدایا شکرت ♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه هرگز دست رو بچه مردم بالا نمی برم یا دعوا نمیکنم وظیفه پدر مادرشه

وقتی پدر و مادر به ت.خم شونم نیست جامعه این کار انجام میده یا تو یا هر کس دیگه 

در اصل این بیشعوری خانوادست

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
2731

حرفتون درسته عزیزم جسارتا چیکار کرده ک تا این حد ناراحتتون کرده؟

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
حرفتون درسته عزیزم جسارتا چیکار کرده ک تا این حد ناراحتتون کرده؟

وای پسر6سالمه  به گوشیش دست زد یعنی داد بیداد 9سالشه 

حرف های رکیک ازاول آمدن فقط داد تهدید می‌کرد 

مامانش هم هیچی نمی گفت 

بخدا دستام می‌لرزید بچم ازترس رفت خوابید 

منم هی میگفتم کاری نکرده که بی ادبی میکرد 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
وقتی پدر و مادر به ت.خم شونم نیست جامعه این کار انجام میده یا تو یا هر کس دیگه  در اصل این بیش ...

خانوادش به همه ای بچه ها ی ساختمون میگن بی ادب باهمه قطع رابطه کردن مادرش مشکل فکری داره 

شوهرم تقصیر داشت اون بیاد اینجا 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
وای پسر6سالمه  به گوشیش دست زد یعنی داد بیداد 9سالشه  حرف های رکیک ازاول آمدن فقط داد تهد ...

ای بابا از رفتار مادرش کلا مشخصه تربیت بچه

من باشم قطع ارتباط میکنم چون بچم مهمتر از هر کس دیگه اس

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
خانوادش به همه ای بچه ها ی ساختمون میگن بی ادب باهمه قطع رابطه کردن مادرش مشکل فکری داره  شوهر ...

چی کار کرد مگه بچه 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
ای بابا از رفتار مادرش کلا مشخصه تربیت بچه من باشم قطع ارتباط میکنم چون بچم مهمتر از هر کس دیگه اس

اره دیگه تلفن زد سرد جواب میدم اصلا خوشم نمیومداول یه جوری رفتار کرد آدم فک میکرد آدم حسابی بعد حسادتش و جاسوسی همسایه هارو میکنه کم کم سرد شدم 

امروز شوهرم باعث شد 

حالا خداکنه خونه بخرن برن 

اینجا حیاط داره تابستون بچه ها میرن تو حیاط بازی میکنن 

پسرش تهدید می‌کرد بیاد تو حیاط ....خیلی شره 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
هیچی فقط انگشتشو زد به صفحه گوشیش دیونه شد هی میگفتم بیشرف ....

توام یه جوری که بشنون بگو باباته

توام یه جوری که بشنون بگو باباته

ببین خیلی پسرشون بد تربیت کردن اصلا من همچین بچه ای تا حالا ندیدم  هرودو هم شاغلن پدر مادرش البته مادرش کارشو تازگی گذاشته کنار

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
یه دوماهی هست تو ساختمون آمدن 

عزیزم به خودت فکر کن اصلا باهاشون صحبت نکن و خونه هم دیگه نرید

2706