2733
2734

باردار هستم... اما حوصلم سر نمیره تا 4 سرکارم. بعدشم میره شام و ناهار فردا رو درست میکنم و دوش گرفتن و به خونه رسیدن.. 

نمیدونم چه رازی هست تا ساعتی که همسرم بیاد منم کار دارم و همش سر پا ایستادم همینکه همسرم میاد دیگه تقریبا کار ندارم حالا چه همسرم زود بیاد مثلا 8 چه دیر مثلا 10  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من با یه بچه، تو خونه کلافه شدم، خسته شدم از خونه نشینی.. دقیقا از 25 تیر تا الآن پامو از خونه بیرو ...

بابا بچه رو بنداز تو کالسکه برو پاساژ گردی...

بیرون

پارک

خرید

نشین تو خونه میپوسه آدم

بلدید؟شنیدم یذره پرهزینست...

بلد نبودم ولی الگو از اینترنت دراوردم انجام دادم. هزینش کمه من توی پیج ها دیدم مثلا یه آویز اسم رو زده ۸۰ تومن میفروشه. من با ۵۰ تومن وسیله خریدم چند تا درست کردم

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
صبح5.30برمی خیزم حمام می رم صبحانه می خورم با همسرم گلدانها را آب می دم یک ربع به هفت می رم سر کا ...

خیلی خوبه که شاغل هستید،البته الان اوایل بارداریتونه براتون کار راحته انشاالله وسطاش اذیتت میکنه.

بابا بچه رو بنداز تو کالسکه برو پاساژ گردی... بیرون پارک خرید نشین تو خونه میپوسه آدم

پسرم 16ماهشه بیرون رفتن باهاش دردسرِ ، دیوونه میکنه آدمو تو این گرما😭 واقعا دیگه پوسیدم تو خونه😐

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
من با یه بچه، تو خونه کلافه شدم، خسته شدم از خونه نشینی.. دقیقا از 25 تیر تا الآن پامو از خونه بیرو ...

تازه بچه دار شدید؟

چرا بچه که خیلی خوب و سرگرم کنندست

من از خدامه همین فردا پسرم بدنیا بیاد

باردار هستم... اما حوصلم سر نمیره تا 4 سرکارم. بعدشم میره شام و ناهار فردا رو درست میکنم و دوش گرفتن ...

خیلی خوبه کار.... یعنی خیلی خوبه.

منم معلمم و از خرداد خونه نشین شدم خیلی برام سخت بود اولش. همین الان هم بعضی روزا از بیکاری دلم میگیره و گریه میکنم. 

ولی سه ماه اول بارداری که از همه سخت تره و آدم تهوع داره و حساسه من سرکار بودم و برام عین برق و باد گذشت

2706