2737
2739
عنوان

خاطره زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 82875 بازدید | 89 پست
خبر زایمانتو بمنم بدی. تا روحیه بگیرم.  به زایمان بی درد هم فکر میکنی؟

حتما عزیزم الان فعلا دردهای ریز دارم میرم بیمارستان nst(نوار قلب )بچه رو میگیرن میگن فعلا وقت داری امروز نوبت معاینه دارم اون دفعه معاینه نکرد میگفت اگه معاینه کنم احتماله به دنیا اومدن هست گفتم دو روزه مونده به سال 98 بگذره بعد معاینه بشم

حتما عزیزم الان فعلا دردهای ریز دارم میرم بیمارستان nst(نوار قلب )بچه رو میگیرن میگن فعلا وقت ...

انیدوارم بسلامتی و اسونی بچت رو بغلت بگیری

عزیزم تو اون لحظه های اخر دعاکن واسه اونایی که درانتظار بچن اون دعا حتما مستجاب میشه پسرخاله م ۱۵ ساله بی بچن دکترا جوابشون کردن

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انیدوارم بسلامتی و اسونی بچت رو بغلت بگیری عزیزم تو اون لحظه های اخر دعاکن واسه اونایی که درانتظار ...

ان شاءالله به حق امام رضا خدا بهشون یه بچه ی سالم و صالح بده بی درد سره

2731
عزیزم زایمان کردی؟؟؟؟؟ 

بله عزیزم من ۲۲فروردین ظهر زایمان کردم البته چون ۴۱هفتم پر شده بود و دردم نگرفت  مجبور شدم بستری بشم و سرم وصل کردن بهم و دختر گلمو طبیعی به دنیا اوردم

2740

بچه ها تو این اوضاع ویروسی که نمیشه بیرون رفت من خودم چون باردارم الان شرایط خیلی سخت شده برام و نمی تونم برم بیرون یه شماره دوستم بهم که شماره یه متخصص زنان هست هر موقع سوالی دارم به صورت انلاین ازشون می پرسم و نیازی نیست بری پیشش خیلی خوبه . من شماره اش رو براتون میزارم امیدوارم این روزها به دردتون بخوره نخوایید که برید بیرون اسمش دکتر مصدق و اینم شمارشونه 09201998681

بچه ها تو این اوضاع ویروسی که نمیشه بیرون رفت من خودم چون باردارم الان شرایط خیلی سخت شده برام و نمی ...

چقدر قشنگ اومدی خودتو معرفی کردی خانم دکتر

خدایا غم را از زندگی بابا و مامانم بِبَر، خسته شدم 

دکتر سمامی بهم گرفته بود می تونی زایمان طبیعی انجام بدی و من می ترسیدم که این کار رو کنم و خیلی از دردش فراری بودم ولی دکترم چون بهم یاد داده بود و گفته بود چی کار کنم که کمتر درد داشتع باشم و خیلی راحت زایمان کردم و ازش متشکرم یکی از بهترین دکتر زنان برای زایمان هستن و خیلی دوستش دارم http://drsamami.ir/زایمان-طبیعی/

بنظرتون واسه همه رو برش میدن؟من از قسمته برش و بخیش خیلی میترسم😫😫من میخام طبیعی زایمان کنم ولی نمی ...

عزیزم اتفاقا برش بدن بهتره و دوختنش راحتر و تمیز تره تا اینکه خودش پاره بشه برای منو برش دادن بخیه کردن منو بلند کردن همسرمم کنارم بود منو برد تو حمام دوش گرفتم و بردن رو تختم کنار همسرم و مادرم یه کاسه سوپ خوردم بعد منو بردن بخش زنان و زایمان  بچم بغل گرفتم و شیردادم بعدشم تازه حوس چلوکباب کردم آقام رفت خرید آورد خوردم جاتون خالی کیف کردم حالا کنارم دوتا زایمان سزارین کرده بودن یه سره ناله میکردن سرم به دست به زمین زمان فحش میدادن حتما طبیعی زایماین کنید عالیه دردش می ارزه ❤❤❤❤

بنظرتون واسه همه رو برش میدن؟من از قسمته برش و بخیش خیلی میترسم😫😫من میخام طبیعی زایمان کنم ولی نمی ...

نگران نباش بی حسی میزنن متوجه نمیشی بعدشم با بچه سرگرمی اصلا حواست نیست دیگه

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
2706