2733
2739
عنوان

خاطره زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 82837 بازدید | 89 پست
۳۴ هفته بودم 😔😔😔پارسال ۱۱ مرداد فوت شد 

😢😢😢😢😢😢😢عزیزم ایشالا به همین وقت عزیز به زودی دامنت سبز بشه...ولی اخه 34 هفته که باید به راحتی بمونه..اخه مشکل چی بود؟؟؟چرا توی 34 هفته وزنش اینقدر کم بود...اصن من شنیدم بچه وزنش به بالای یه کیلو برسه میمونه..

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😢😢😢😢😢😢😢عزیزم ایشالا به همین وقت عزیز به زودی دامنت سبز بشه...ولی اخه 34 هفته که باید به راحتی ...

خاک تو سر دکتراحمقم دید من دارم وزن کم میکنم شکمم کوچیک میشه نفهمید شک نکرد ک مشکلی هس.آخرشم ک فوت شد همه گفتن قسمت نبوده عمرش بدنیا نبوده حکمت خداست آزمایش خداست و....شب شیر بالا آورد نفهمیدن پرستارا و بچم.....😔😔😔

خاک تو سر دکتراحمقم دید من دارم وزن کم میکنم شکمم کوچیک میشه نفهمید شک نکرد ک مشکلی هس.آخرشم ک فوت ش ...

واگذارشون به خدا...😢😢..ایشالا که به زودی زود مامان میشی.🌹🌹🌹🌹

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2728
من روم نمیشه جیغ برنم  فک کنم همیمجوری تحمل کنم😞😞😞😞😞

عزیزم جیغ زدن فقط کار خودت رو سخت تر میکنه فقط رو تنفس تمرکز کن و حتما با مامای همراهت همکاری کن

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  

عزیزم مبارکه. زایمان خوبی داشتی. مهمتر از همه اینکه تونستی خونسردیتو حفظ کنی موقع دردا و این خیلی خوبه. جالب اینجاست تو همش ترس سز داشتی من همش ترس ز طبیعی دارم و میخام برم سز کنم. هنوز دودلم. میشه بگی بارداریت ورزش هم داشتی یا نه. واینکه چقدر.

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.
عزیزم مبارکه. زایمان خوبی داشتی. مهمتر از همه اینکه تونستی خونسردیتو حفظ کنی موقع دردا و این خیلی خو ...

چند هفته ایی عزیزم؟از هفته 21 باید کلاسها شروع بشه 

من از هفته ی 21 شروع کردم واقعا هم راضی ام هفته ی بعدم 38 هفتم تموم میشه و دکتر میگه کم کم باید دردت شروع بشه بدنت انعطاف پذیر میشه روحیت عوض میشه راهکارهای تنفس درست رو بهت آموزش میدن که خودت با دردهات کنار میایی ان شاءالله

2738
چند هفته ایی عزیزم؟از هفته 21 باید کلاسها شروع بشه  من از هفته ی 21 شروع کردم واقعا هم راضی ام ...

من سی و پنج هفته  و یکی دو روزم. چیزی نمونده. ... کلاسارم میرم اتفاقا. جلسه ی پنجمم. ورزشای لگن و تنفس (دم از بینی و بازدم از دهان) رو آموزش دادن.چون من ترسو و استرسی ام و تحمل دردم کمه از طبیعی میترسم. اما دلم با طبیعی عه. موندم چکا کنم.

من سی و پنج هفته  و یکی دو روزم. چیزی نمونده. ... کلاسارم میرم اتفاقا. جلسه ی پنجمم. ورزشای لگن ...

منم همینم ولی دل و دادم به خدا میخوام طبیعی زایمان کنم به امید اینکه بتونم و از پسش بربیام بازم خدا عالمه که چی قراره پیش بیاد تاریخ زایمانتو سونو کی زده؟

منم همینم ولی دل و دادم به خدا میخوام طبیعی زایمان کنم به امید اینکه بتونم و از پسش بربیام بازم خدا ...

بیست و چارم پنجم فروردین. شما چطور

بیست و چارم پنجم فروردین. شما چطور

سونوم زده 15 فروردین ولی 38 هفتم این هفته که داره میاد تموم میشه دیشب یه مقدار درد داشتم حرکاته بچه کم شده بود رفتم بیمارستان گفتن احتماله اینکه تا 1هفته آینده زایمان کنم هست

سونوم زده 15 فروردین ولی 38 هفتم این هفته که داره میاد تموم میشه دیشب یه مقدار درد داشتم حرکاته بچه ...

انشاع الله بسلامتی.