2737
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست
وای من مادرم و همسرم اسفندین انگار ی چیزن انقد ک رفتاراشون شبیه همه  ب شدت مهربووووون  ت ...

قربونت عزیزم اسفندی ها بهترین مادرهای دنیا هستن اینو تو طالعشونم نوشته 

خیلی دلسوز هستن و تو دلشون هیچی نیست ولی خیلی چوب این رفتار شون رو میخورن هر بلایی سرشون بیاد از مهربونی زیادشون هست

من خودم اسفند هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ اره بابای من تیره اینقد ولخرجهههه که اگه یک میلیاردم بهش پول بدی یه روزه تموم میکنه

منم اینطوریم مهم نیس تو ی روز چقد دارم مهم اینه ک تا تموم نشده برنمیگردم خونه 😄

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2728
2740
میگن...بهمن ماهیا هنرمندن....حتی به صورت خیلی اتفاقی به سمت هنر میرن ، حس ششم خوبی دارن ، مغرورن ، ت ...

اره واقعا.... حس ششم واقعا خوبه.. ینی ی جوری خدا طرفو برام رسوا میکنه ک خودم دهنم وا میمونه.. حس خدادایم منو میبره ب سمت ماجرایی ک  مثلا دروغ گفتن.. رسوا میشن... دست خودمونم نیس... ☺

من در این تاریکي فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگي ام را بچرد.تیکر رسیدن به هدف
قربونت عزیزم اسفندی ها بهترین مادرهای دنیا هستن اینو تو طالعشونم نوشته  خیلی دلسوز هستن و تو د ...

ینی حرفاتو کاملا قبول دارم چون اسفندیارو کامل میشناسم 

واقعا دل صافید 😍

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
منم تیرم دقیقاااا خیلیا این حرف و بهم زدن خوش به حال همسر ایندت😂😂

همسر که دارم اما خودش اصلا قدر نمی دونه! نمیدونم شاید ما تیر ماهی ها یه ذره حساس هستیم! فکر کنم باید به خصوصیاتمون رویایی بودن هم اضافه کنیم! چون من همیشه تو رویا هستم انگار اینجوری به نداشته هام میرسم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
خیلییی شوهر من بهش ی چی بگم یا غر بزنم مث بچه ها میشینه وسط سالن گریه میکنه داستانی داریم باهاشون&nb ...

ولی خدایا منم اگه ناراحت بشم اینقد گریه میکنم 

به به چقد ما اسفندی ها خوب هستیم!

ولی در کنارش یچیزی بگم اسفندی ها وقتی عصبانی میشن خیلی با جذبه هستن خیلی!

2706