2737
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من اصلا دروغ نمیگم  یعنی سعی میکنم که نگم .از آدم دروغگو هم متنفرم . زن داداشم هم خردا ...

نه یه جاهایی ادم مجبوره رول بازی کنه دروغگو که نه استغفرالله....منظورم اینه خیلی فیلمن خیییلی

.....

اسفند 

دوس داشتنی و شیطون، زرنگ و با سیاست و خوش سرزبون و خیلیخیلی مهربون و خیرخواه

اخلاق بد هم اینکه حرف ی بزنن پاش میمونن تحت هیچ شرایطی کوتاه نمیان و اینکه خدا نکنه کسی از چشمشون بیافته یجوری رفتار میکنم انگار طرف اصلا هیچوقت خلق نشده و اصلا وجود نداره و نداشته وقتی هم بخوان سنگ دل و سفت باشن واقعا بی رحم هستن

2728
قربونت عزیزم  من از هرکی خوشم میاد بی دلیل نیس پس نگو تیر ماهی هستی 😂تولدت مبارک❤️

😍😘🌹

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2738
اسفند خجالتی ، سرزده مهمونی نمیرم، مشکل پسندم، اعتماد بنفس صفر،مهربون،کم عصبی میشم ولی وای بحال روز ...

الان اینا رو خوندم منم همشو هستم😶

اسفند خصوصیت خاصی نمیبینم تو خودم  

وای من مادرم و همسرم اسفندین انگار ی چیزن انقد ک رفتاراشون شبیه همه 

ب شدت مهربووووون 

تعارفی و خجالتیی

دروغ نمیتونن بگن تا بخوان بگن تابلو میشن 

زود جوش الان میخوام بکشنت پنج دقیقه بعد میان اشتی 

خیلی خوبن اسفندیااااا

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706