2733
2734
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست
دقیقا همینه بی سیاست و زودباور باورت میشه من اصلا بلد نیستم دروغ بگم خیلی وقتا راست گفتنم باعث شده چ ...

منم همینطورم نمیتونم دروغ بگم اگه ام بگم بعدش به غلط کردن میفتم

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
من مردهای خرداد دیر میشه باهاشون ارتباط برقرار کنی خیلی بیشتر از اینکه برون گرا باشن درون گرا هستن و ...

مرسی بابت پاسخت ...   

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووف تلافی رو موافقم 😂

بدون تلافی زندگی مزه نمیده

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
ببخشید دوست عزیز این سوال رو میپرسم بهمنی هارو چی خیلی اذیت میکنه، چی باعث میشه خیلی ناراحت بشن؟؛

حرف زور.بددهنی.چرتو پرت.کلا بهمنیا باید شاد زندگی کنن من شاد بودنو دوس دارم هرچی که مانعش بشه اعصابمو بهم میریزه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
بهمنم راستگو و وفادار زیاد اهل عاشقی نیستم شخصیت مستقلی دارم وابسته ی کسی نیستم میتونم تموم عمرمو تو ...

دقیقا همین خصوصیات بارز رو دارن

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد
2738
ببخشید خانمی شما و همسرتون متولد دی ماه هستید از لحاظ سلایق با هم نظر هستید؟  یعنی با هم سازگار ...

سلیقه ای ن ولی خصوصیات رفتاری مشترک زیاد داریم 

مثلا خیلی اهل خرید لباس و کفش هستیم

بلند پروازیم 

اهل ابراز احساساتیم

بخانواده هامون خیلی اهمیت میدیم

ولی خب نقاط غیرمشترک هم داریم

من خیلی محافظه کارم ولی همسرم نه ریسکش بالاست

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
سلیقه ای ن ولی خصوصیات رفتاری مشترک زیاد داریم  مثلا خیلی اهل خرید لباس و کفش هستیم بلند پروا ...

ممنونم عزیزم از پاسخگویی تون 

آه از آن ساعتی که باتن چاک چاک ، نهادی ای تشنه لب صورت خود روی خاک