2733
2739
عنوان

دلم ساندویچ سرد هایدا میخواد+بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 48 پست

اینکه گفتی دقیقا چی هست.تاحالا نخوردم.عکس پلیز

حجاب یعنی: بی نیاز از هر نگاهی جز نگاه خدا 😍 یعنی: یک پیله تا پروانه شدن 🌹 یعنی: هرکسی لایق دیدن زیبایی های من نیست 😊 یعنی: محتاج جلب توجه تو نیستم 😛 یعنی: زن والاست نه کالا 😍 یعنی: من انتخاب میکنم که تو چه ببینی 👊 چادر سه نقطه دارد، همان سه نقطه ای که فرق است بین پوشیدگی و پوسیدگی..... حیا را که نفهمی،چادر سیاه هم تورا محجبه نخواهد کرد.اگر حجاب مارا به ۱۴۰۰ سال پیش میبرد بی حجابی به عصر حجر خواهد برد☺

من کلا بخاطر سلامتی خودم سالهاست نمیخورم.حتی خیلی قبل از بارداریم.

خیلی چیزای خوشمزه تری هست که دلت بخواد.

به میوه های تابستونه فکر کن😋😋😋

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخور نوش جونت من که فست فود میخوردم هر ماه یا هر دوهفته یک بار

من یکبار سوخاری خوردم ولی چیز کالباس و سوسیس دار نخوردم اصلا

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2731
من کلا بخاطر سلامتی خودم سالهاست نمیخورم.حتی خیلی قبل از بارداریم. خیلی چیزای خوشمزه تری هست که دلت ...

وای اینقدر میوه میخورم کارم فقط خوردن میوه و غذاهای گیاهیه.گوشتم فقط کباب میخورم الان یک هفته س لامصب رومخمه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2740
من خوردم. با چند بار خوردن هیچی نمیشه. همه چی زیادش ضرر داره. راحت بخور نوش جونت. منم هی هوس غذای بی ...

آخ راست میگی؟همین امشب میخورم شوهرمم میگه بگیرم برات یکبار نذاشتم

منم چند وقته دلم میخواد😓😋😋اما میترسم بخورم،جوری که خوابش رو میبینم😌😮

فکر کنم باید دلو بزنیم دریا فقط یکبار

من انقدر میخوردم وقت دخترم یواشکی ب باباش نمیگفتم .میگفت فست فود بخوری بچه انگل میگیره😂😂😂.یواشکی میرفتم ای هایدا میخوردم با چیپس و نوشابه.پیتزا میخوردم کیف میکردم یادمه هوس هات دات پنیر کردم 9شب با مامانم رفتم ی دل سیر خوردم برگشتم دخترمم.فداش بشم سالم بود ن انکل داشت ن مریض بود

2706