2733
2734
عنوان

دلم ساندویچ سرد هایدا میخواد+بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3181 بازدید | 48 پست
من انقدر میخوردم وقت دخترم یواشکی ب باباش نمیگفتم .میگفت فست فود بخوری بچه انگل میگیره😂😂😂.یواشکی ...

امیدوار شدم پس یه بارو بخورم حداقل ازمغزم بره بیرون

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ راست میگی؟همین امشب میخورم شوهرمم میگه بگیرم برات یکبار نذاشتم

بخدا راس میگم. من زیاد خوردم هیچ مشکلی هم ندارم. نینی هم رو پام لالا کرده نمیزاره برم غذا بپزم 😁😁😁

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2728
اینکه گفتی دقیقا چی هست.تاحالا نخوردم.عکس پلیز

عکسشو ندارم یه سری ساندویچ فروشیه زنجیره ییه که فقط ساندویچ سرد داره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
وای اینقدر میوه میخورم کارم فقط خوردن میوه و غذاهای گیاهیه.گوشتم فقط کباب میخورم الان یک هفته س لامص ...

حالا یه بار فکر نکنم ایرادی داشته باشه گلم.اما راه درست اینه که کلا تغذیه سالمی داشته باشیم.بودن درنظر گرفتن بارداری.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2740
ولی افرین که این قدر به فکر تغذیت هستی 👌👌👌❤️

آره خیلی حساسم

حالا یه بار فکر نکنم ایرادی داشته باشه گلم.اما راه درست اینه که کلا تغذیه سالمی داشته باشیم.بودن درن ...

خیلی رعایت میکنم تو زمینه تغذیه و بهداشت.فقط این رو دلم مونده

ای دلم خاست حالا چکارکنم وااااای خدااااا😢😢😢😢😢

عزیزم بیا بریم بخوریم

وای خدا دلم منم خواست خیلی خیلی. 

اخه چرا ادم هوس اینجور غذا رو میکنه اونم مخصوصا تو حاملگی. یه جای بچم سیاه نشه😖

فلافلم چند روزه میخوام شوهرم میگه فست فود نههههههههههه هر چی دیگه هوس کنی با کله میخرم برات

امیدوار شدم پس یه بارو بخورم حداقل ازمغزم بره بیرون

من بخاطر قند خون امسال اصلا زولبیا بامیه نخوردم،حالا همش هر چیز شیرینی نزدیکم باشه بوی بامیه میده انگار🙁

🌸خدایا شکرت🌸
وای خدا دلم منم خواست خیلی خیلی.  اخه چرا ادم هوس اینجور غذا رو میکنه اونم مخصوصا تو حاملگی. ی ...

فلافل مشکلی نداره که خودت درست کن تو خونه که مطمئنم باشی

من بخاطر قند خون امسال اصلا زولبیا بامیه نخوردم،حالا همش هر چیز شیرینی نزدیکم باشه بوی بامیه میده ان ...

اصلا همینجوریه تو بارداری.من خودم چهارساله پیتزا نخوردم حالا هرجا بوی پیتزا میاد دلم غش میره😂😂

2706