2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر من که دوس داره فقط دخترش خوشبخت شه و از نظرش بقیه برن ب درک

ن من از این میسوزم مثلا من بخام برم خونمون شوهرم بگه ن نباید برم اما خاهراش اگه دامادا ی لح"ه دیرتر بیارنشون و شبم نخابن دامادرو میکشن

ب منم یاد بدین 

از روز عقدم تیکه های خانواده شوهر الاخصوص پدرشوهرم شروع شد.من فقط ساکت میشستم میریختم تو خودم .دیگه دیدم زندگیمو گرفتن دستشون .خسته شده بودم از اینکه اونا برام تصمیم بگیرن.دیگه زدم به سیم اخر هر چی میگن جوابشونو میدم برامم مهم نیست بهشون بربخوره یا نه

برعکس اصلا هم برنمیخوره فقط حساب کار میاد دستشون

2728
ممنونم یاس عزیزم چقدر قشنگ صحبت میکنی .الان با وجود بچه زندگیت بهتر شده؟

ممنونم عزیزم.

ببین من بیست سالکی عروس شدم.  ازدواجم سنتی بود. باردار شدنم هم به اصرار خانواده م بود.  شاید هر کی اینو بخونه میکه وای چه بی اختیاره دختره ، بله ، منم دوس داشتم زندگیمو خودم بسازم ولی وقتی مادرم هم پدرم بود هم مادرم ، فکر میکردم صلاحمو میخاد و واقعا افکار قدیمی داره که با کفن سفید حق برگشتن دارم. 

مادرم چهل ساله تهران زندکی میکنه ولی افکارش منو نابود کرد.

از وقتی مادر شدم عصبی شدم چون دیگه قطعا میدونستم راه برگرد ندارم و همسرمم تغییر نکرد هیچوقت . 

از وقتی ازدواج کردم به یاد ندارم آخرین بار کی از ته دل خندیدم.  الان که بچهامو میبینم خداروشکر میکنم ولی شرایط زندگیم هیچ تغییری نکرده فقط بیخیالتر شدم نسبت به رفتارهای شوهرم.

ولی به نظر من بچه با یه تک والد زندگی کنه خیلی بهتر ازینه که با پدر ومادر توی یه محیط بی عاطفه و سرد بزرگ بشن

2738
ممنونم عزیزم. ببین من بیست سالکی عروس شدم.  ازدواجم سنتی بود. باردار شدنم هم به اصرار خانواده ...

یاس یادمه وقتی مجرد بودم موردهای اینجوری میدیدم میگفتم وااااا چه بی اختیار خب جداشه بره سرکار

ولی الان که تو موقعیتش قرار گرفتم میبینم چقدر سخته

یاس زنداداشای من  خیلی وحشتناکن با اینکه چیزی از زندگی من نمیدونن .برام آرزوی بدبختی میکنن .با اینکه فکر میکنن شوهرم خوبه یه سره سرزنش و تحقیرم میکنن.

داداشامم که دنباله رو زناشونن .خواهر هم ندارم.

منم مثل شما یه بار قهر کردم فقط یه هفته فقط به پدرومادرم گفتم .

خیلی محترمانه بهم گفتن برو سرخونه زندگیت .ما یه عمر آبروداری کردیم با طلاق همه رو ب باد میدی

یاس یادمه وقتی مجرد بودم موردهای اینجوری میدیدم میگفتم وااااا چه بی اختیار خب جداشه بره سرکار ولی ا ...

منم تک دخترم. 👌

زنداداشهای من ، هم عین زنداداشهای تو ، نمیخام بدشونو بگم ولی در حقم خیلی بدها کردن.  برادرام هم به قول تو پیرو خانوماشون. 

شرایطامون چقدر عین همه 🤔🤔🙃🙃

منم تک دخترم. 👌 زنداداشهای من ، هم عین زنداداشهای تو ، نمیخام بدشونو بگم ولی در حقم خیلی بدها کردن ...

من از داداشامم دلم شکسته .مجرد بودیم خیلی همو دوس داشتیم 

ولی الان اصلا پیگیر زندگی من نیستن ببینن خوشبختم یا بدبخت

نمیدونم شاید توقع بی جا دارم بخاطر شرایط روحی بدم.

2706