2733
2734
عنوان

شوهرم نذاشت برم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 75 پست
من یادم نمیاد که آخرین بار کی به کسی  کردم  ولی به خاطر داداشم غرورمو شکستم و گذاشتم ...

ببخشید خط بالا اشتپ شد : منظورم اینه که یادم نمیاد آخرین بار کی به کسی التماس کردم ولی این بار گفتم چون موضوع داداشمه غرور کم اهمیت ترین چیزه و کردم 

من یادم نمیاد که آخرین بار کی به کسی  کردم  ولی به خاطر داداشم غرورمو شکستم و گذاشتم ...

خداروشکر که داداشتو دیدی 

بخدا دیشب توفکرت بودم 

تا میتونی فقط بازبان خوش رامش کن خوب میشه 

انشالله توزندگیت موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر و برادر و برادرشوهرم خارجت

هربار ميان ما از شب قبل اونجاييم.تا بيان..

اصلا هيچوقت به هيچ احدي اينقدر رو نميدم

درو روم قفل كنه واقعيت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

یاد زن عموم افتادم من ۷-۸ سالم بود اومد پیش من گریه کرد مادرش فوت شده بود عموم نذاشت بره الانم که فکر میکنم میگم چجوری تونسته نذاره بره ببین چجوری پیش من گریه کرده بود که یه الف بوه بودم تا الان که مامان دو تا فسقلی ام یادم نرفته 

من خودم هم با خانوادم کلا قطع رابطه ام شوهرم نمیاد خودم هم نمیذاره برم البته مواقعی حق میدم بهش

"یک عدد مادر ۲۱ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
چه خوبه که‌دا‌داشت دوست داره 😪 منم یه داداشی دارم اصلن زنگم نمیزنه

منم س سال خانوادم ندیدم.داداشامم ک انگارغیرت ندارن ی سربهم نزدن بی وجودا...خیلی وقت فراموششون کردم.منم فک کنم آلمانم راه دور نمیتونن بیان

منم س سال خانوادم ندیدم.داداشامم ک انگارغیرت ندارن ی سربهم نزدن بی وجودا...خیلی وقت فراموششون کردم.م ...

خودتونم نمیرید؟؟

مادر پدر در قید حیاتن؟؟

بعضی ها عاطفه ندارن من بچه بزرگ بودم مادرم معلم‌بود خیلی برای خواهر برادرم زحمت کشیدم

برای مدرسشون لقمه میگرفتم میبردمشون میاوردمشون

الان یک تبریک عید  اس ام اس هم نمیدن وفا چیز خوبیه

قیدحیاتن اما واسه من نه،واسه بقیه بچه هاش.من ازآسمون افتادم...

منم مثل‌شمام

و‌چقدر سخته تبعیض والدین

جگر ادم‌میسوزه

دندونام سه تاش شکست کامل

هنوز‌نتونستم قبول‌کنم‌که‌چرا منو نخاستن😔😔

خداروشکر که داداشتو دیدی  بخدا دیشب توفکرت بودم  تا میتونی فقط بازبان خوش رامش کن خوب می ...

مرسی که به فکرمین اگه شماها نبودین من درد و دلامو به کی میگفتم چطوری خودمو سبک میکردم🥹

2706