2737
2739
عنوان

کیا تو بارداری امپول زیر پوستی هپارین تزریق کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا خيلي خيلي ساده بود

تورو خدا بگو چیکار کنم!؟خیلی استرس معاینرو دارم اولین بارمه.چقد دستشو یا انگشتاشو میکنه تو؟باید خودمو شل بگیرم تا درد نیاد؟؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
تورو خدا بگو چیکار کنم!؟خیلی استرس معاینرو دارم اولین بارمه.چقد دستشو یا انگشتاشو میکنه تو؟باید خودم ...

يه انگشت 

بابا ترس نداره كه مگه تاحالا رابطه جنسي نداشتي؟؟؟از اون كه بيشتر چيزي فرو نميره!

اصلا نترس 

خودتو شل بگير راحت و آسوده

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2731
يه انگشت  بابا ترس نداره كه مگه تاحالا رابطه جنسي نداشتي؟؟؟از اون كه بيشتر چيزي فرو نميره! اص ...

واقعا فقط یه انگشت؟؟چجوری پس لگنو دهانه رحمو میبینه

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
واقعا فقط یه انگشت؟؟چجوری پس لگنو دهانه رحمو میبینه

لگنو كه نميبينه همون سر و نگا ميكنه اگه شل باشه ميگه طبيعي اگه سفت باشه ميگه تنگي لگن

لگنو كه نميبينه همون سر و نگا ميكنه اگه شل باشه ميگه طبيعي اگه سفت باشه ميگه تنگي لگن

چی شل باشه؟چجوری تشخیص میدخ

2740
دهانه رحمت ديگه  نگا كنه كاملا متوجه ميشه  نگران نباش

ممنون گلی

😘

شما که امپول انوکساپارین تزریق میکردی، تو طول بارداری دوزش رو برات کم نکرد دکترت؟ یا از اول تا اخر یه مقدار ثابت تزریق داشتی؟ اگه دوزس کمتر بشه مشکلی برای بچه پیش نمیاد؟

شما که امپول انوکساپارین تزریق میکردی، تو طول بارداری دوزش رو برات کم نکرد دکترت؟ یا از اول تا اخر ی ...

چرا عزيز

كم كرد اول انكسو ٦٠٠٠ بعد ٤٠٠٠ بعد هپارين

شما که امپول انوکساپارین تزریق میکردی، تو طول بارداری دوزش رو برات کم نکرد دکترت؟ یا از اول تا اخر ی ...

ممنون که جواب دادی. برای من که هفته ۲۱ هستم گفته همون ۶۰۰۰ یه روز در میون. نگران شدم . گفتم برای بچه ضرر نداشته باشه