2737
2739
عنوان

کیا تو بارداری امپول زیر پوستی هپارین تزریق کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 92 پست
گفت ۳۸ هفته طبیعی بدنیا میاردش.وقتی درد ندارم چجوری میخواد بزاوونه؟بستری میکنه سر تاریخ مشخص با امپو ...

اره امپول فشار و .... البته تو اینجور موارد سز میکنن 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
وزنش خوبع سونو رو رفتي خدايي نكرده اگه خونرسانيش ضعيف بود بعد هپارينو بزن در حالت عادي بدون مشكل ب ...

اخه داده گفته بزن اولیشو امشب زدم.تازه امپول بتامتازونم داد عضلانی.امشب اونم زدم.اون برا چیه!؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجاهات میزنی؟ من دور ناف میزنم خونمردگی میده.

باید حتما ۹۰ درجه بگیری آمپولو واسه دور ناف و خیلی آروم تزریقش کنی یهویی خالیش نکنی آمپولو . من اصلا کبود نشدم

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
اخه داده گفته بزن اولیشو امشب زدم.تازه امپول بتامتازونم داد عضلانی.امشب اونم زدم.اون برا چیه!؟

آمپول بتا خوبه براي ريه بچس منم ١٢تا زدم 

اگه هپارينو زدي پس ادامه بده قطعش نكن

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2728
نه عزیزم فک میکنی خطر داره خیلی ها این آمپولو استفاده میکنن و خداروشکر بارداری خوب و راحتی دارن حتی ...

عزیزم ایشالله سلامت بدنیا بیاد اخه من خودم انوکسا6000زدم بعد الان وارفارین میخورم بخوام باردار شم باید هپارین بزنم تونت سرچ کن هر سوالی داشتی یا اطلاعات هر دارویی بهت میگه موفق باشی گلم

عزیزم ایشالله سلامت بدنیا بیاد اخه من خودم انوکسا6000زدم بعد الان وارفارین میخورم بخوام باردار شم با ...

من ۴۰۰۰ میزنم . من ۴ تا سقط داشتم خودم کوله باری از تجربم الان 😅😅 انشالله توام بارداری راحت و لذت بخشی داشته باشی 😘😘😘😘

2738
همه نکات رو رعایت میکنم،ولی شکمم کلا سیاه و کبود شده

عجیبه که بازم کبود میشی. جاشو ک عوض میکنی؟ استراحت باید بدی به هر طرف

من ۴۰۰۰ میزنم . من ۴ تا سقط داشتم خودم کوله باری از تجربم الان 😅😅 انشالله توام بارداری راحت و لذت ...

مرسی بجز بارداری ت دیگه هیچ داروی خونی استفاده نمیکنی منم یه سقط داشتم

آمپول بتا خوبه براي ريه بچس منم ١٢تا زدم  اگه هپارينو زدي پس ادامه بده قطعش نكن

امپول بتا سه تا شیشه کوچولو تو یه سرنگ زدم.تموم.دیگه نگفت بزن پس چرا

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
درسته براي شما كافيه من هفته٢٨هم زدم

یعنی با این سه تا شیشه ریش کامل میشه و دیگه نیازی نیست بزنم تا چهار هفته دیگه؟