2733
2739
عنوان

کیا تو بارداری امپول زیر پوستی هپارین تزریق کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 92 پست
دقيقا مال بتاس ميگم هپارين اونم اگه مثلا ٣ماه بدون دليل بزني ميتونه خون دماغ بده يا خونريزي لثه&nbs ...

هنوز سونو داپلر ندادم معلوم نیست خونرسانی بش کمه یا نه اما هپارین میزنم.طوری نی؟تاخیر رشدشم یه خفته و سه روزه فقط

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
هنوز سونو داپلر ندادم معلوم نیست خونرسانی بش کمه یا نه اما هپارین میزنم.طوری نی؟تاخیر رشدشم یه خفته ...

نه عب نداره هپارينو زياد بزني ممكنه عارضه بده شمام كه ١ماه ديگه زايمانته

١٠روز چيزي نيس دكترت لابد خواسته محكم كاري كنه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزيزم دستت همراه سر شدن ورم نداشت؟ سرگيجه و اينا نداري؟

نه ندارم.حالا بتا ضرر نداره براش که زدم؟ریه هاش زودتر تشکیل میشه و میتونه ۳۸ هفته بدنیا بیارش؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2728
نه ندارم.حالا بتا ضرر نداره براش که زدم؟ریه هاش زودتر تشکیل میشه و میتونه ۳۸ هفته بدنیا بیارش؟

بتا رو كه كار خوبي كردي زدي

اصلا تمام سزاريني ها ٣٨هفته زايمان ميكنن كامله كامله ني ني 

من يكشنبه سز ميشم ٣٨هفته و ١روز

بتا رو كه كار خوبي كردي زدي اصلا تمام سزاريني ها ٣٨هفته زايمان ميكنن كامله كامله ني ني  من يك ...

من سزم نمیکنه گفته طبیعی.چرا بنظرت

چرا واجبه بدم؟براچی

ببيني اگه خدايي نكرده خونرسانيش خوب نيس چن روز بستري شي يا دوز بالاتر از هپارين بزني و اگه احتياج شد زودتر زايمان كني

ولي احتمال٩٩٪‏هيچي نيس تاخير رشد دخترت خيلي خيلي كمه تو محدوده طبيعيه

حالا برا اطمينان داپلرو بده

2740
ببيني اگه خدايي نكرده خونرسانيش خوب نيس چن روز بستري شي يا دوز بالاتر از هپارين بزني و اگه احتياج شد ...

توام دادی داپلرو؟هزینش چقده؟

اولش همه شون ميگن طبيعي بنا به شرايط هفته آخر تصميم نهايي و ميگيرن

تو چرا تصمیم نهایی سز شدی؟