2737
2734

سزارین الان با پول هنگفتی انجام میشه من طبیعی انجام میدم امید بخدا اولین تجربم هس و ازتون میخوام دعام کنین

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سوالي پرسيدي كه مثل دختر بهتره يا پسر هيچوقت جوابي نخواهد داشت 

ولي طبيعي بهتره چون طبيعيه سزارين يه راهكار اورژانسيه نه يه روش هميشگي زايمان

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
2738

طبیعی اصلا هم بد نیس...اونقد به خودتون تلقین کردین که سخته بده نهادینه شده تو ناخداگاهتون...خاطره ی منو تو امضام بخونین...خوشحال میشم کمکی کرده باشم بهتون تا طرز فکرتون نسبت به طبیعی عوض بشه

منکه انتخابم طبیعیه.فقط از برش پرینه میترسم🤤😓

من دکترم گفت اصلا اونو متوجه نمیشی بعدشم معلوم نیس بخیه بخوری یانه .انشالله خدا بخواد منم زایمان طبیعی انتخاب کردم نی نی اوله .ازحساب پریود چهارشنبه دیگه انشالله تاریخ زایمانه اگه نی نی افتخاربده بیاد😅😅

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706