2733
2734
عنوان

بامزه ترین و شیرین ترین کاری که بچه هاتون کردن چی بوده؟😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 146 پست
پسرم دوسالش بود دراز کشیده بود و دستش تو شلوارش بودبازی میکرد و باباش گفت نکن بچه اونم دو دولش رو&nb ...

پسرا کلا بامزه بازی دارن زیاد😍

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

دوقلوهای من تلفظ بعضی کلمات و فعل ها رو هنوز درست بلد نیستندمثلا به هواپیما میگن 

آلا پیمان 

یا به تخم مرغ میگن ترخ مرغ 

دوختی رو میگن دوخیدی 😀😁

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخرین رو می گم پسرم شش ساله و نیمه هست.یک روز بعد از دیدن یک برنامه که راجع به موفقیت بود از من پرس ...

عززیزززم❤❤ ان شاالله نی نی براش بیارید😍

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
واي خدا غش كردم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کلاااا لجه با این دختر بیچاره

شب به شب میگه یه قصه بگو

تو قصه حتما باید کاملیا هرررر چی بدبختی عالم هست سرش بیاد، بعد خودش خوشبخت و خوشحال و قهرمان باشه 😐😐😐 دیشب گییییر داده بود یه داستان بگو که توش من و بابا و کاملیا رفتیم استخر، کاملیا رفته تو ۴ متری و داره غرق میشه... من میرم نجاتش میدم 😐😐😐😐 تقریبا هر هفته با باباش میره استخر... کامل به اصول استخر وارده 😂😂😂 

نمی فهمم چطوری باید این حجم لج با دختر عمه را درست کنم 

هم کاملیا را دوستش داره، هم پای عمه جونی بیاد وسط، دلش میخاد دختر عمه اش رو زمین نباشه 😂😂😂😂

2742
کلاااا لجه با این دختر بیچاره شب به شب میگه یه قصه بگو تو قصه حتما باید کاملیا هرررر چی بدبختی عال ...

😂😂😂😂

بچه ها به اين عمه ارادت خاصي دارن

داداش منم تا عمشو ميبينه منو مامان و بابامو فراموش ميكنه و از دهنش عمه جون نميفته.دو سالشم هست.اينقد ك عمشو دوس داره مارو نداره😂😂😂

2740

دختر سه ساله ی من مثل دیبی تو کلاه قرمزی همه چیو برعکس میگه.مثلا میگه مامان من دارم میلرزم از سرما پاشو کولرو روشن کن‌.یا وقتی میخواد شلوارشو براش درست کنم میگه بیا شلوارمو بکش پایین.میخواد چایی بخوره میگه وای سوختم خیلی سرده...الان بهتر شده البته.

راستی  وقتی دوقلوهام بهش میخندن میگه الهی قربونشون برم من.

خدا جونم! به خاطر همه ی نعمتهایی که به ما دادی،هزاران مرتبه شکررر  

پسر من ۱۷ ماهشه . عاشق پیام‌بازرگانی هست. تا صداشو میشنوه بدو بدو میاد جلو تلوزیون دوتا دستشو میزنه به پشت کمرش بالای باسنش خخخ خیره میشه به تلوزیون 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2706