2737
2734

بامزه ترین و شیرین ترین کارهای کوچولو هاتون چی بوده؟

یا مثلا شده کوچولوهاتون تو جمع یه چیزی بگن شما خجالت بکشین؟

من که میدونید مجردم ولی خواهرم یه کم که کوچولوتر بود یکی دو بار پیش اومده بود تو جمع خیلی رسمی و جدی داشتم حرف میزدم یهوووو خواهرم گفت داررره درووووغ میگه😀😀😶 حالا راست هم میگفتما ولی دیگه یه جوری جمع کردم بحثو😂😂

چندبار هم پیش اومده بود تو جمع کسی در مورد لباسی چیزی نظر میخواست خواهرم سریع میگفت اصلاااا بهت نمیاد😶😶

راست میگن حرف راستو باید از بچه شنید 

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر من برنامه شبی با عبدی روکه نشون میداد اومد پیشم گفت مامان پس مدیری کو؟؟واقعا میخواستم بخورمش اون لحظه. دو سال و پنج ماهشه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2738

بچه ندارم ولي دختر داييم سه و نيمشه فك كنم اومدن خونمون رفت از تو كيف مامانش برگه باطلهاي داداشش ك كنكوريه رو اورد گفت اجي واسه تو اوردم😂😂😂خيلي خندم گرفت

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

من دیشب کمرم درد میکرد پسرم رفت از تو یخچال یه سیب آورد گفت بیا اینو بخور حالت بهتر بشه😍😍😍😍فداش بشم 3سالشه.وقتی قهر میکنه میگه من با تو گهرم دیگه تورو اندازه ستاره های آسمون دوست ندارم

بچه دختر داییم کوچیک بود و منم مجرد بهش گفتن کو زن دایی داد اومد پیش من😂😂😂😂 اینقدر خجالت کشیدم چون پسر داییم که مجرد بود و ی ۱۰ سالی از من بزرگتر بود تو خونه بود و همه خندیدن🙄

2706