2752
2734
عنوان

بامزه ترین و شیرین ترین کاری که بچه هاتون کردن چی بوده؟😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3832 بازدید | 146 پست

بچه ها یه چیز بگم بخندید.یکی تو خونمون رفت دست شویی بنده خدا صدا داد پسرم رفت دم در دست شویی گفت اباش تر بزن😂😂😂😂😂به یواش میگه اباش.وایییی ما ترکیدیم از خنده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسرم دوسالش بود دراز کشیده بود و دستش تو شلوارش بودبازی میکرد و باباش گفت نکن بچه اونم دو دولش رو  سمت باباش در اوردو نشونه گیری کردوگفت کیو( صدای شلیک تفنگ ) .ما مردیم از خنده😂😂😂. ولی نمیدونم چطوری به این خلاقیت رسیده بود و ما نه مهمون داریم نه فامیلی که رفت امد داشته باشیم

پسرم بهم میگه ابجی مامان

خواهرم یه دختر داره که کوچولو بود میزاشتش مهد میرفت سر کار مادر منم میرفت میاوردش

بچه به مادربزرگش میگفت مامان به مادرش میگفت مامان خوشگله

یه روز تو مهد کلی گریه کرده بود مامان خوشگلمو میخوام انقدر گریه کرده بودن خواهرم رفته بود دنبالش میگه تک تک کلاسها درشون با قدم های من باز میشد ببینن این مامان زیبا رو چه شکلیه😂

🖤 

من مجردم ولی یه بار دادشمو برده بودم کلاس زبان کوچیک بود منم کوچیک بودم تقریبا بعد تیچرمون عکس لباس کشید گفت این چیه به اینگلیسی بعد دادشم از من پرسید چی گفت منم گفتم میگه این چیه دادشم بلند تو کلاس داد زد چقد خنگی لباسه دیگخ

آخرین رو می گم

پسرم شش ساله و نیمه هست.یک روز بعد از دیدن یک برنامه که راجع به موفقیت بود از من پرسید : مامان آدم به هر چی بخواد می تونه برسه؟ منم رفتم روی منبر و گفتم بله پسرم آدم به کارها و موفقیت ها می تونه دست پیدا کنه اونم با تمرین زیاد به هرچه می خواد می رسه و...بعد بلافاصله پسرم پرسید : یعنی مامان اگه تو هم تمرین کنی می تونی بچه دار بشی؟؟؟ 😂😂😃😃😂😂😁😂 یعنی من از خنده و ذوق و خجالت نمی دونستم چکار کنم فقط کلی بوسش کردم

توضیح بدم که ما چند سال هست بچه می خواهیم و خدا صلاح ندونسته بده بهمون. 

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

داداشمو دختر دایی هام تو دماغشون نخود کرده بودن بردن دکتر درآورده میگه دکتر میکفت یکم میموند جوونه میزد😁😁😁😁😁😁

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!

پسرم رفت به مادر شوهرم گفت پول داری به من بدی بریم مغازه مادر شوهرم به شوخی گفت نه ما پول نداریم از بابات بگیر پسرم برگشته گفته نه بابامعین گدائه شما پولدارین .۳ سالش بود

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
عزززیززززم😀

کلا خیلی رکه از بچگی اون روزا که تازه گشت ارشاد دو اومده بود دیده بود بعد شوهر عمم داشت باش حرف میزد میگفت دهنت را ببند اباجهل همه از خنده کبود شدیم مامانم میخواست دعواش کنه هی خندش میگرف

2706