2733
2739
عنوان

بامزه ترین و شیرین ترین کاری که بچه هاتون کردن چی بوده؟😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3815 بازدید | 146 پست
وااااییی عاشقش شدم😂😂😂😂😂😂بازم بگو بازم بگو😂😂😂😂😂

جدی عاشقش شدی؟😂😂😂 من خودم خجالت میکشم از این کاراش

بچه بیچاره چقدرررر التماس دختر منو میکنه، نازشو میکشه، محل بهش نمیده که...

این کاملیا هنوز بلد نیست خوب اسم دختر منو بگه... اسمش کیاناست

به جاش بهش میگه نانا

یه بار هی میگفت نانا... نانا... سرشو می آورد نزدیک سر دخترم تا بلکه توجهش را جلب کنه

دخترمم یکی دو بار به حالت کلافگی بهش تذکر داد اسمم کیاناست 😐😐😐 اونم هی گیر داده بود میگفت نانا 😂😂 یهو طی یک حرکت انتحاری دخترم دست کاملیا را گرفت تو دستش، زل زد تو چشمش دوباره با کلافگی: گفتم بهت اسمم کیاناست. بگوووو کیااااا ناااا... چراااا نمیتونی بگییییی؟؟؟؟

مجددا کل خانواده کف خونه پهن شده بودیم از خنده 😂😂😂 بچه ام انقدرررر از دستش حرص میخوره، پیر شده

به پسر ۳ سالم گفتم منو بیشتر دوست داری یا بابا رو

جواب داد مامان از من از این سوالای احمقانه نکن

اصلا هنگ کردم از حاضرجوابیش 

فسقلی واسه من شاخ شده

💕💕 زیاد خوب نباش.....داستان میشه💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داداشم 4 سالش بود زن داییم اینا اومده بودن خونمون دخترش خرابکاری کرده بود پوشک اضافه نداشت داداشم سری رف تو اتاق با یه نوار بهداشتی برگشت گف بیا پوشکش کن خیلیم ذوق داشت😂😂

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه... 

دخترم دو سالشه یه بار داشتیم با هم میرفتیم بیرون از آسانسور که اومدیم بیرون دیدیم شوهر همسایمون داره با ماشینش ور میره من بهش سلام دادم بعد دخترمم بهش گفت سلام داری چیکار میکنی مرد حسابی؟؟؟😲😲😲 منو میگی از خجالت آب شدم. همسایمونم خندید و گفت هیچی از بیکاری با ماشینم ور میرم😁😁😁

2740
داداشم 4 سالش بود زن داییم اینا اومده بودن خونمون دخترش خرابکاری کرده بود پوشک اضافه نداشت داداشم سر ...

وااای😂😂 پسرا چقد نوار بهداشتی واسشون جالبه 😂😂

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
دخترم دو سالشه یه بار داشتیم با هم میرفتیم بیرون از آسانسور که اومدیم بیرون دیدیم شوهر همسایمون داره ...

واای😂 چه همسایه باحالی

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
چه جیگریه دخترت😍

متشکرم 😂😂 خیلی باادبه... خداروشکر خیلی حرف گوش کن و ارومه

ولی خب چالش دختر عمه ای داره.... بازم شانس اوردم با این حجم نفرت ازش، کتکی چیزی نمیزنه بهش 😂😂 به یه غر غر کلامی اکتفا میکنه 😂😂 

هااان اینم یادم اومد

وای این دیگه ختمش بود

چند وقت پیش با دختر عمه اش تو اتاق بازی میکرد... بعد یه خراش رو پاش افتاده بود. احتمالا کشیده بود به در کمدی جایی... شب گیییر داده بود که کاملیا پای منو زخم کرده 😥😥😥 کوتاه هم نمی اومد

اخر گفتم خب حالا من باید چه غلطی بکنم 😠😠 گفت زنگ بزن به باباش شکایت کن 😐😐😐 گفتم بیا من گوشی را میگیرم... برای باباش وویس بفرست

گفت:

اقای .... این کاملیا پای منو زخم کرده. خب؟؟؟ خیلییی درد میکنه. کاملیا برا من دم درآورده🤤🤤🤤 باید دمشو قیچی کنی 🤤🤤🤤 تو اتاق رو میز قیچی هست، بردار دمشو قیچی کن 😂😂😂😂😂

بابای کاملیا هنوز که هنوزه میگه عمو من دم دخترمو قیچی کردم. تو رو خدا ولش کن😂😂😂 من خودم ادبش میکنم 😂😂😂😂

2706