2733
2739
عنوان

علت عوق زدن بی دلیل چیه.و حالت تهوع

240 بازدید | 34 پست

خیلی وقتا حالت تهوع میگیرم.عوق میزنم نمیارم بالا .ی ماهه اینطور شدم دلیلش چنه

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

باردارنیستید؟؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

لابد معدت عفونتی چیزی کرده 

بهداشت فردی رو بیشتر از قبل رعایت کن و حتما به آبی که مصرف می کنی بیشتر اهمیت بده ، هر آبی رو ننوش

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

من خودم مدت ها اینطوری بودم مال طبعم بود به شدتتتتت صفراویی بودم  و تغذیه ام هم همین طور 

دمیترون رو عین نقل و نبات میخوردم هنوز هم همونجوریم ولی خیلی بهتر شدم 

راه حل سریع عرق کاسنی بخور یا شاطره 

سردد نمیشه

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
2706