2733
2739
عنوان

رفتیم شام بیرون شوهرم نوشابه ریخت روی برنجم من نخوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3346 بازدید | 161 پست

وایی چند سالشه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
یعنی یه وقتایی یه چیزایی تو این سایت میخونم که احساس میکنم هر لحظه ممکنه دوتا شاخ روی سرم سبز بشه

تازه الان یکی میاد مینویسه ناراحت نباش همه ی مردا همینن!!!!!!!!یعنی غیرعادی ترین رفتارها مثل فحاشی خساست دست بزن بدخلقی بی دلیل وووو به نظرشون متعلق به همه ی اقایونه و همه شون همینطورن !!!یکی نیست بگه طفلک من اگر مردای دوروبر تو اینطورن نباید فکر کنی همه شون همینن بزار این خانمه که داره حرف میزنه یه نتیجه ای بگیره یه فکری به حال خودش بکنه😐😐😐

حال متکلم از کلامش پیداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش روانیه

ای ساقی دشت کربلا امدم پابوست میگن بابالحواج هستی آقا نظری کن تورو به حق مادرت ام البنین تورو به حق ناامیدیت که نتونستی آب ببری خمیه میدونی نا امیدی چه دردی داره نا امیدم نکن نزار بگن رفت پیش عباس و حسین اونجام ردش کردن مولای من نظری کن آقا دامن من و همه منتظرا رو سبز کن آمین 
2728

مطلقا سالم نيس متاسفم كه إينو ميگم

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه

مردای این دوره زمونه چرا اینجوری شدن؟؟!!!!فشار اقتصادیه؟؟روانی شدن؟؟؟چشونه؟؟چرا هر کیو میبینیم یه جوری شدن؟؟قدیما چرا مردا فهیم تر بودن

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین
2740
تازه الان یکی میاد مینویسه ناراحت نباش همه ی مردا همینن!!!!!!!!یعنی غیرعادی ترین رفتارها مثل فحاشی خ ...

وای اره

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
واقعا بچست اخلاقش ...ازحرصش یه کارایی میکنه ادم خندش میگیره

واقعا خندت میگیره 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
مردای این دوره زمونه چرا اینجوری شدن؟؟!!!!فشار اقتصادیه؟؟روانی شدن؟؟؟چشونه؟؟چرا هر کیو میبینیم یه جو ...

والله این بنده خدا دیگه خیلی وخیمه اوضاعش... 

وگرنه من توی عمرم همچین مردی ندیدم

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2706