2737
2734
عنوان

واقعا شُل میگیرم همه چیو

718 بازدید | 51 پست

بچه ها من. تو این هفته سونو که کردم گفت دوتا ساک حاملگی هستش و هفته هفتمتم حتما بیا.اصلا حرفی نزد. منم تا الان فک میکردم طبیعیه . نگران شدم .شوهرمم که نمیدونه.وای اگه مشکلی باشع چی جوابه شوهرمو چی بدم .چیزی میدونین در این مورد؟.

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احتمالا دوقلو غیر همسان باردار هستین

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت
دوتا ساک یعنی دوقلو🤔

پس چرا چیزی نگفت؟اگه بود که میگفت؟ .

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
2740

عزیرم احتمالا دو قلو داری...رفتی خونه مامانت؟الان تو فمرت بودم به شوهرت گفتی بارداری؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
احتمالا دوقلو غیر همسان باردار هستین

وای یعنی دوتا؟.من همون یکیشم هنوز نگفتم ب کسی .

سابقه دوقلو دارین تو فامیل

اره خاله های شوهرمو .مامانم یه سقط دوقلو داشته. پس چرا چیزی نگفت؟. چرا حرفی نزد اگه بود که میگفت .نمیگفت؟

یسریا نمیگن شاید فکر کرده خودت متوجه ای

منه بدبخت از کجا بدونم .وای 

2706